W sieci pojawiły się nigdy niepublikowane zdjęcia Diany! William miał wtedy 3 miesiące. Wzruszające kadry

Światło dzienne ujrzały niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia rodziny królewskiej. Księżna Diana trzyma na nich w objęciach małego księcia Williama. Na fotografiach pojawił się również książę Karol, a nawet królowa Elżbieta.

Od tragicznej śmierci księżnej Diany w wypadku samochodowym minęło już niemal 26 lat. Pamięć o niej jest jednak wciąż żywa. Mówi się, że do zamku królewskiego przyniosła prawdziwość. Życie księżnej Diany obserwowały miliony ludzi, a ona nie wstydziła się przyznawać do błędów. W przeciwieństwie do innych członków rodziny królewskiej, nie udawała, że jej życie jest idealne i pozbawione problemów. Pokochaliśmy ją właśnie za tę szczerość. Była wspaniałą matką i ikoną mody. W sieci pojawiły się niezwykle wzruszające zdjęcia, które do tej pory nie były publikowane. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nigdy niepublikowane zdjęcia księżnej Diany. Wzruszające kadry 

Zdjęcia pochodzą z pierwszej podróży księcia Williama do posiadłości Balmoral we wrześniu 1982 roku. Miał on wtedy zaledwie trzy miesiące. Księżna przytula małego Williama, który jest owinięty białym kocem. Obok niej stoi wpatrzony w malucha książę Karol. 

 

Kolejne ze zdjęć zostało zrobione chwilę później. Księżna Diana przytula małego księcia Williama, a ten trzyma się jej rączką. Zdjęcia przepełnione są miłością i wyglądają bardzo wzruszająco. Aż trudno uwierzyć, ile lat musiały czekać, aby ujrzeć światło dzienne. 

 

Niepublikowane zdjęcia rodziny królewskiej. Wizyta w Balmoral

Na zdjęciach księżna Diana ubrana jest w biały golf, brązowy kardigan i spodnie w kratę. Wygląda bardzo szykownie. Na kilku fotografiach pojawiła się również królowa Elżbieta. Miała ona wtedy 56 lat. Ubrana była w czerwoną koszulę, plisowaną spódnicę w kratę i kardigan z ozdobnym wzorem. 

 

Zdjęcia zostały wykonane przez bliskiego przyjaciela rodziny królewskiej, Lorda Johna Kinga z Wartnaby. W przyszłym miesiącu mają one zostać wystawione na aukcję. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: