Beata Tadla zrzuciła 18 kg. Jak tego dokonała? Od kilkunastu lat nie pije jednego napoju

Beata Tadla od początku swojej obecności w show-biznesie przeszła zaskakującą metamorfozę. Przenterka, dzięki zmianie swojego sposobu odżywaiania się pozbyła się aż 18 kg. Teraz inspiruje innych do walki o wymarzoną sylwetkę i publikuje wiele zdjęć, pokazujących efekty jej przemiany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Beata Tadla to znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Przez lata związana była z TVP, gdzie w latach 2012-2016 prowadziła główne wydanie "Wiadomości". Została zwolniona w ramach tzw. czystek Kurskiego w atmosferze wielu niedomówień i skandalu. Jest autorką trzech książek: "Pokolenie 89, czyli dzieci PRL-u w Wolnej Polsce" (2009), "Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich" (2010), "Niedziela bez Teleranka" (2011). Przez pięć lat była związana z prezenterem telewizyjnym, Jarosławem Kretem. Para rozstała się jednak w atmosferze kłótni i publicznych oskarżeń. W 2021 roku, Beata wyszła za mąż za ekonomistę Michała Cebulę. Od początku swojej kariery w mediach Tadla przeszła ogromną metamorfozę wizerunkową.

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"

Heidi Klum 49-letnia Heidi Klum pozuje bez ubrań z 17 lat młodszym mężem

Beata Tadla zmieniła się nie do poznania, dzięki pewnym nawykom żywieniowym. W czym tkwi sekret?

Beata Tadla, którą od 2020 roku możemy w programie Onet Rano, całkowicie zmieniła styl odżywiania. Dzięki rewolucji, którą wprowadziła w swoje życie, udało jej się schudnąć aż 18 kilogramów. W ramach porównania, jak prezentowała się jej sylwetka jeszcze 22 lata temu, podzieliła się z internautami archiwalnym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

 

W rozmowie "Super Expressem" zdradziła również, jakie zmiany wprowadziła w życie, ale pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam.

Internauci są pod wrażeniem spektakularnej zmiany prezenterki. Jak wygląda dzisiaj?

W komentarzach pod zdjęciem sprzed lat Beaty Tadli posypały się słowa uznania i komplementy. Internauci przyznali, że obecnie wygląda o wiele lepiej i starzeje się jak wino. Dziennikarka zmieniła również fryzurę i od lat zachwyca długimi włosami.

I to jest potwierdzeniem, że kobieta im starsza, tym piękniejsza. Brawo za odwagę i dystans do siebie.
Boże, nie wierzę własnym oczom. Jest dla mnie nadzieja.
Im starsza, tym piękniejsza
 
Więcej o: