Pamiętacie Florencię Rizzo? W "Zbuntowanym Aniele" Ivo rzucił ją dla Milagros. Aktorka ma już 52 lata

Pamiętacie Florencię Rizzo? Postać pojawiła się zaledwie w kilku odcinkach "Zbuntowanego Anioła", jednak zdążyła sporo namieszać. Była żoną Ivo, który postanowił zostawić ją dla Milagros. Grająca ją aktorka Paola Krum ma dziś 52 lata. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Telenowelę "Zbuntowany Anioł" można uznać za fenomen. Argentyńska produkcja przez kilka lat cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy z niecierpliwością i wypiekami na twarzy wyczekiwali emisji kolejnego odcinka ulubionego programu. Choć nagrywanie "Zbuntowanego Anioła" zakończyło się wiele lat temu, fani do dziś wspominają postacie, których wątki ich poruszyły. Niektóre pojawiły się tylko na chwilę tak jak Florencia "Flor" Rizzo de Di Carlo, która była żoną Ivo. Grała ją Paola Krum, która ma już 52 lata. Jak się zmieniła i czym się dzisiaj zajmuje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kylie Minogue zaczynała jako aktorka w "Neighbours"

Pamiętacie Florencię Rizzo? W "Zbuntowanym Aniele" Ivo rzucił ją dla Milagros

Fani wątku Ivo i Milagros ze "Zbuntowanego Anioła" z pewnością pamiętają, że główny bohater telenoweli przez pewien czas miał żonę, Florencię. Grająca ją aktorka Paola Krum pojawiła się tylko w kilku odcinkach, jednak zdążyła narobić sporego zamieszania. Mimo wszystko Ivo zdecydował się rzucić ją dla Mili, do której żywił głębsze uczucia. Wtedy postać wycofano z serialu.

 

Aktorka Paola Krum ma już 52 lata. Czym się zajmuje?

Paola Krum znana w Polsce z roli Florencii w "Zbuntowanym Aniele" urodziła się w Buenos Aires w Argentynie i dziś ma 52 lata. Aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie zamieszcza liczne fotografie i nagrania z codziennego życia, a także ujęcia z branżowych eventów. Gwiazda utrzymuje stały kontakt z fanami — obserwuje ją ponad 206 tys. osób.

Oprócz gry w filmach i serialach występuje też w teatrze. W 2022 r. wzięła udział w 59-odcinkowej produkcji "El Primero de Nosotros", gdzie zagrała rolę Jimeny Rauch. Paola Krum jest żoną Ivana Espeche Gila, który rozwija się w branży filmowej i muzycznej. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia.

 
Więcej o: