Porzuciła karierę lekarską, by zostać gospodynią domową w Dubaju. "Nigdy nie zapłaciłam rachunku"

Pewna 23-latka porzuciła swoje plany związane z medycyną, na rzecz zostania pełnoetatową gospodynią domową. W mediach społecznościowych chwali się wystawnym życiem u boku męża. Jak przyznaje, "nigdy nie zapłaciła rachunku".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzięki portalom internetowym, takim jak TikTok czy Instagram coraz bardziej popularne stają się profile osób, które dzielą się swoimi wyjątkowymi historiami i nie tylko. Pewna 23-letnia Linda zyskała ponad 100 tysięcy fanów na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil, zamieszczając zdjęcia wystawnego życia u boku męża. Na co dzień mieszka w Dubaju.

 
Zobacz wideo Maryla Rodowicz gorzko ocenia siebie w roli matki: Byłam niedobra dla dzieci. Wybierałam karierę

Linda porzuciła ambicje zostania lekarzem. Wyszła za mąż jako nastolatka

23-letnia Linda ma nieco inne spostrzeżenie na model współczesnych związków. Kobieta jak podaje portal Daily Star, uważa, że relacje w dzisiejszym świecie nie są "naturalne", a pary w nich nieszczęśliwe. Influencerka, na co dzień mieszkająca w Dubaju, jest żoną przedsiębiorcy o imieniu Ricky. Linda zdecydowała się wyjść za mąż w wieku 19 lat, czym wzbudziła wiele kontrowersji wśród jej bliskich. Porzuciła tym samym ambicje o zostaniu lekarzem. Teraz prowadzi wystawne życie, którym chwali się w social mediach. Wydaje tysiące na markowe ubrania i jeździ drogimi samochodami. W zamian 23-latka jest gospodynią domową, która gotuje i sprząta pod nieobecność pokojówki. Kobieta otrzymuje od męża pieniądze do własnego rozdysponowania, a jak twierdzi, zarabia on około 125 000 funtów miesięcznie. Jak przyznaje, nie zajmuje się jednak płaceniem rachunków ani innych zobowiązań.

Nigdy w życiu nie zapłaciłam rachunku. Nawet nie wiem, jak spłacić hipotekę.
 

Wystawne życie 23-letniej Lindy budzi wiele kontrowersji. Jak wygląda jej dzień jako gospodyni domowa w Dubaju?

Linda często publikuje fragmenty codziennego życia w mediach społecznościowych, które zazwyczaj obejmują odwiedzanie centrum handlowego i chodzenie do eleganckich restauracji. W jednym z nagrań chwali się:

Kawior i trufle to dosłownie moja jedyna dieta w dzisiejszych czasach.
 

Internauci komentują:

Popisujesz się, też bym się na ciebie wkurzyła.
Nigdy nie zapominaj, skąd pochodzisz.
To tak na serio?
To takie materialistyczne...
Więcej o: