Oryginalne gify na lany poniedziałek. Propozycje obrazków, które rozbawią i ucieszą bliskich

Lany poniedziałek, czyli śmigus-dyngus to czas zabawy i oblewania wodą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by osobom z daleka przesłać z tej okazji zabawnego gifa. Obrazki wywołają uśmiech na ich twarzach i pokażą, że mimo dzielącej was odległości, o nich pamiętasz.

Lany poniedziałek to świetna okazja do zabaw i oblewania wodą. Tradycja według dawnych wierzeń miała na celu oczyszczenie oblanej osoby ze zła oraz uchronienie niezamężnych panien od staropanieństwa. Dziś podchodzi się do zabawy z większym dystansem, jednak wciąż nie odmawiamy sobie przyjemności wykorzystania wody do oblania bliskich. Jeśli ze względu na dzielącą was odległość nie będziesz mieć do tego okazji, możesz się pokusić o przesłanie zabawnego gifa. Specjalnie na tę okoliczność wybraliśmy kilka, które mogą rozbawić do łez.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta? Ekspertka wyjaśnia

Gify na lany poniedziałek. Śmieszne obrazki, które rozbawią bliskich do łez

Lany poniedziałek jest dniem tuż po Wielkanocy. Jeśli nie było jeszcze okazji do złożenia bliskim świątecznych życzeń, możesz dołączyć do nich zabawny obrazek. Gify poprawią humor już z samego rana i pokażą, że pamiętasz o tych, którzy w święta są daleko.

embed
embed
embed
embed
embed

Lany poniedziałek. Gify ruchome sprawdzą się zamiast tradycyjnej kartki

Niektórzy w ferworze świątecznych przygotowań nie mają czasu na wysłanie kartki lub wymyślanie skomplikowanych, SMS-owych życzeń. Okazuje się, że coraz popularniejsze jest przesyłanie sobie gifów. Te, które przygotowaliśmy, sprawdzą się w lany poniedziałek, gdy na stole jest już czysto, a goście po zabawie rozjechali się do domów.

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na lany poniedziałek. Ucieszą nawet wymagających znajomych

W internecie można znaleźć coraz więcej obrazków, które pomagają w wyrażeniu życzeń podczas wielu okoliczności. Niektóre przygotowane przez nas propozycje rozbawią odbiorcę do łez. Możesz je przesłać przez Messengera, WhatssAppa lub e-mailem.

embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą ze strony giphy.com

Więcej o: