Wkładasz kołdrę między nogi podczas snu? To może wiele mówić o twoim charakterze

Ludzie zasypiają w różnych pozycjach. Jedni leżą na brzuchu, inni się zwijają, a pozostali preferują spanie z kołdrą między nogami. Niektórzy uważają, że może to świadczyć o konkretnych cechach charakteru. Sprawdź, czy mają rację.

Niektórzy od wielu lat mają ulubioną pozycję, dzięki której zasypiają, a żadna inna nie wchodzi w grę. Okazuje się, że może to mieć związek z cechami naszego charakteru. Przypomnij sobie, jak zasypiasz i sprawdź, czy poniższy opis się z tym zgadza. Pamiętaj, by do zabawy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Spanie z nią w jednym łóżku jest bardzo niewygodne! Marta Rentel o swoich wadach i zaletach

Co mówi o tobie spanie z kołdrą między nogami? Pozycja świadczy o charakterze

Spanie na boku z kołdrą lub poduszką między nogami może świadczyć o pewnych cechach charakteru. Zdarza się, że takie osoby czują potrzebę kontrolowania wszystkiego i wszystkich i martwią się, gdy coś nie idzie po ich myśli. Kobiety wybierające tę pozycję często uchodzą w towarzystwie za pewne siebie. Rzadko okazują słabość i lubią dążyć do wyznaczonego celu. Nie są z natury marzycielkami. Bywają skryte, ciche i nie lubią wyrażać na głos swojego zdania. Czasem potrzebują przy boku partnera, który zrozumie ich wrażliwość i poświęci im wiele uwagi oraz obdarzy odpowiednią opieką.

Co mówi twoja pozycja spania? Ułożenie na brzuchu

Niektórzy najlepiej wypoczywają, śpiąc na brzuchu z rękoma ułożonymi po obu stronach ciała i głową skręconą delikatnie w bok. Taka pozycja może świadczyć o głębokiej wrażliwości złym znoszeniu krytyki. To cecha osób, które łatwo zranić. Często podejmują decyzje pod wpływem emocji, ale nie okazują ich w towarzystwie. Zdarza się, że później żałują swoich wyborów.

Spanie w pozycji embrionalnej. To może świadczyć o dobrym sercu

Pozycja embrionalna jest w pełni naturalna, ponieważ to właśnie w niej spędzamy większość czasu, rozwijając się w brzuchu matki. Osoby śpiące w ten sposób mogą mieć jednocześnie twardy, mocny charakter, ale również i wrażliwe serce. Zdarza się, że są nieco lękliwe, nieśmiałe i potrzebują czasu, by otworzyć się w nowym towarzystwie. Mogą być też spięte oraz mieć problemy ze zrelaksowaniem się i podejmowaniem decyzji w zgodzie z marzeniami.

Więcej o: