Gwiazda lat 90. pokazała się bez makijażu. Przyznaje, że czasami boi się starości

W latach 90. była jedną z najbardziej popularnych aktorek. Fani najbardziej zapamiętali ją z filmu "Koszmar minionego lata". Niedawno skończyła 44 lata i z tej okazji podzieliła się pewną refleksją.

Jenniffer Love Hewitt to pewien symbol lat 90. Zagrała w wielu serialach m.in. "Ich pięcioro", "Ucieczka do raju ", "Herkules", ale największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w kultowym filmie "Koszmar minionego lata" i jego kontynuacji "Koszmar następnego lata". Choć zagrała jeszcze w wielu innych produkcjach, to jej kariera nie rozwinęła się już bardziej. Aktorka od czasu do czasu pokazuje się na swoim Instagramie. Ostatnio zaskoczyła fanów, a wielu z nich mówi, że niesamowicie się zmieniła. 

OFERTY AVANTI24.PL: Ogromna wyprzedaż torebek w CCC. Ta za 27,99 zł ma kolor idealny na wiosnę

Kultowa aktorka z kultowego filmu. Zachwycała urodą

Jennifer Love Hewitt miała fanów na całym świecie, bo film „Koszmar minionego" był absolutnym hitem, który do tej pory cieszy się dużą popularnością. Aktorka zagrała jeszcze w kilku produkcjach, jednak nie cieszyły się one już takim uznaniem, jak film. Hewitt była uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek swojego pokolenia i wciąż budzi ciekawość. Swoim życiem od czasu do czasu dzieli się na swoim Instagramie. Wiemy, że obecnie bardziej skupiła się na swojej rodzinie, a kilka dni temu obchodziła 44.urodziny. 

Jennifer w naturalnej odsłonie. Obawia się czasami starości

Z okazji urodziny Jennifer opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie. Pokazała się bez grama makijażu i wygląda zachwycająco! Wiele osób zauważyło, że wygląda na o wiele mniej lat, inni zarzucają jej, że nie jest podobna do siebie. Do zdjęcia dołączyła bardzo osobisty opis, w którym przyznaje, że nieco obawia się starzenia.

Czuję się przepełniona głęboką wdzięcznością, błogosławiona, szczęśliwa, czasami strachem z powodu starzenia się, jestem mamą trojga dzieci, żoną najprzystojniejszego mężczyzny na świecie i naprawdę podekscytowana tym, co przyniesie ten rok.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

 

Aktorka od ponad 10 lat jest w szczęśliwym związku z Brianem Hallisayem i mają trójkę dzieci: 10-letnią Autumn James, 8-letniego Atticusa James i dwuletniego Aidana Jamesa. Obecnie możemy ją zobaczyć w serialu "9-1-1". 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: