Miała 16 lat, gdy wygrała na loterii prawie 10 mln zł. Na co wydała pieniądze? "Byłam młoda i naiwna"

O Callie Rogers zrobiło się głośno w 2003 roku, kiedy wygrała w National Lottery w Wielkiej Brytanii 1,8 miliona funtów (dziś ok. 9,6 miliona złotych). Mimo olbrzymiej kwoty błyskawicznie wydała pieniądze. Jak potoczyło się jej życie?

Gdy okazało się, że wygrała na loterii, miała zaledwie szesnaście lat i pracowała jako kasjerka w sklepie, gdzie zarabiała 3,6 funta na godzinę. Pieniądze zupełnie odmieniły jej życie. Zaczęła imprezować i brać narkotyki. Na ubrania wydała ponad 300 tys. funtów (ok. 1,6 miliona złotych), nie brakowało również drogich prezentów dla najbliższych oraz operacji biustu. Zaledwie kilka tygodni po wygranej poznała mężczyznę, w którym się zakochała i wraz z nim przeprowadziła do nowego mieszkania za 180 tys. funtów (prawie milion złotych). Wkrótce na świat przyszła dwójka ich dzieci

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Callie Rogers po wygranej. Zabrano jej prawo jazdy i ubiegała się o zasiłek

W 2018 roku spędzała noc na mieście, kiedy została zaatakowana przez dwie kobiety. Znaleziono ją nieprzytomną, z połamanymi żebrami, wybitymi zębami i wstrząsem mózgu, okazało się również, że nieznajome na stałe uszkodziły jej wzrok. Trzy lata później spowodowała wypadek, będąc pod wpływem kokainy. Z tego powodu odebrano jej prawo jazdy na 22 miesiące. W trakcie z jednego z zatrzymań policja musiała użyć gazu pieprzowego. Wkrótce potem na jaw wyszło, że ubiega się o Universal Credit, czyli zasiłek dla bezrobotnych. 

Callie Rogers chce zwiększenia limitów wiekowych na loterie. "Wszyscy popełniamy błędy"

Dziś Callie Rogers uważa, że firmy loteryjne powinny nałożyć limit wiekowy dla graczy, minimum 18 lat. - Byłam za młoda. Z dnia na dzień z beztroskiego dziecka musiałam stać się dorosła — przyznała w rozmowie z Dailymail.co.uk. Kobieta opisywała później, że wygrana była dla niej równocześnie "przekleństwem". Cierpiała na depresję, a w pewnym momencie myślała o odebraniu sobie życia. Odebrano jej również dzieci. - Wszyscy popełniały błędy i ja także popełniłam kilka, gdy byłam młoda i naiwna — powiedziała w rozmowie z "The Sun" zaznaczając równocześnie, że mimo wszystko nie żałuje wygranej, która "była dużą częścią tego, kim jest dzisiaj". 

 

Nastoletnia milionerka dziś. Postanowiła wrócić do szkoły

Obecnie Callie Rogers ma 34 lata, jest matką czwórki dzieci i postanowiła wrócić do szkoły. Dostała się na pielęgniarstwo. - Jestem taka dumna z siebie i przyszłości, którą tworzę dla mojej małej rodziny — zdradziła w rozmowie z "The Sun".

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o: