Marina odsłania biodra w odważnie wyciętych spodniach. Fani okrzyknęli ją "polską Arianą Grande"

Marina Łuczenko-Szczęsna zwróciła uwagę fanów na Instagramie wyjątkowo ciekawą i odważną stylizacją, która odsłoniła płaski brzuch wokalistki. Pod wpisem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy, część z fanów nie kryje swojego zachwytu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna to polska piosenkarka, autorka tekstów i celebrytka. Od 2016 roku jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy, Wojtka Szczęsnego. Obecnie uważana jest za tzw. polską WAGs, czyli partnerkę piłkarza. Piosenkarka dzieli się z odbiorcami w sieci kulisami życia prywatnego, pokazuje swoje zdjęcia bez makijażu, jak zmieniają się jej włosy, miejsca, do których podróżuje, a także swoje dziecko, synka Liama, który jest owocem związku artystki i Wojtka Szczęsnego. Nie brakuje również wizerunku samej piosenkarki, która chętnie prezentuje swoją sylwetkę.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Katarzyna Figura Figura ujawniła, że była "poniżana i bita". Zrobiła to "by ratować dzieci"

Wyjątkowa stylizacja Mariny. Gwiazda udostępniła krótkie nagranie

Marina słynie ze swojego zamiłowania do mody i odważnych stylizacji. Tym razem wokalistka pochwaliła się kilkusekundowym nagraniem, na którym zaprezentowała się w krótkim, białym topie oraz wyjątkowym dołem. Gwiazda wybrała kolorowe spodnie motocrossowe, które wykonane są ze skóry i mają rzucające się w oczy wycięcia na biodra. Całość świetnie podkreśla smukłą sylwetkę gwiazdy i podkreśla jej płaski brzuch, co nie przeszło uwadze obserwatorów. Spodnie można kupić w jednym ze sklepów internetowych, a ich cena wynosi 186 euro, czyli ok. 878 zł.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła fanów na Instagramie. Uwagę zwróciły spodnie wokalistki

Żona Szczęsnego może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów na Instagramie, których grono liczy już ponad milion osób. Marina regularnie udostępnia na swoim profilu wiele postów i relacji, gdzie pokazuje kulisy swojego życia rodzinnego oraz chwali się efektami sesji zdjęciowych. Tym razem jej nagranie sprzed lustra wywołało zachwyt w internautach.

Wow extra spodnie
Na pewno zwracają uwagę.
Skąd spodnie? Są boskie.
Cudnie! Życie jest niesprawiedliwe, ja w takich leginsach wyglądałabym jak ta szynka z siateczką na Święta.
Im starsza, tym piękniejsza
Spodnie rewelka
No po prostu ideał kobiety. Piękna, zgrabna, utalentowana, czego chcieć więcej.
Polska Ariana Grande. Podobieństwo uderzające
Więcej o: