W jaki sposób trzymacie się za ręce? To mówi o związku znacznie więcej, niż myślisz

Okazuje się, że sposób, w jaki chwytasz partnera za dłoń, może dużo powiedzieć o waszej relacji. Na tej podstawie szacuje się, kto dominuje w związku lub na jakim etapie obecnie się znajdujecie. Sprawdź, co o wszej relacji mówi sposób, w jaki trzymacie się za dłonie.

Niektóre gesty mogą wiele powiedzieć o relacji, w jakiej się znajdujemy. Jednym z takich wyznaczników dla związku jest sposób, w jaki trzymamy się z partnerem za dłonie. Zobacz, co to może powiedzieć o waszej miłości, choć oczywiście warto podejść do tego z dystansem. 

Zobacz wideo Jak Wiktoria Mleczek ocenia swój związek po programie "Love never lies"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzymasz w ten sposób dłoń partnera? Między wami jest wielkie uczucie

Zastanawiasz się, czy między tobą i partnerem jest silne uczucie? Okazuje się, że dużo na ten temat może powiedzieć to, w jaki sposób trzymacie się za ręce. Liczy się nie tylko technika, lecz także pewne niuanse, które mogą wskazać charakter oraz staż waszej relacji.

Dłonie skierowane w dół, palce nie są splecione - sporo mówi to o silnej miłości, w którą obie strony są równo zaangażowane. W związku dominuje miłość, stabilizacja oraz duże poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy uważają, że mówi to również o zbliżającej stagnacji, którą warto przełamać odrobiną pasji i namiętności.

Trzymanie partnera pod rękę - wskazuje to na długi staż związku, ogromne zaufanie i miłość. Wzajemnie akceptujecie się z partnerem i jesteście dla siebie oparciem nawet w kryzysowych sytuacjach. 

Palce dłoni są splecione - ten sposób pokazuje, że wasz związek jest pełen namiętności, miłości i silnego uczucia. W pełni sobie ufacie, a do tego obie strony są równo zaangażowane w tę relację. Jesteście dla siebie wsparciem i uwielbiacie spędzać razem czas.

Na jakim etapie związku się znajdujecie? Powie o tym sposób, w jaki trzymacie się za ręce

Niektóre sposoby trzymania się za dłonie wskazują na to, na jakim etapie aktualnie znajduje się wasza relacja. Mimo że jesteście razem naprawdę długo, emocjonalnie może okazać się, że związek nadal tkwi w początkowej fazie. Lub odwrotnie - będąc ze sobą krótko, jesteście na tyle zaangażowani i przywiązani, że wasz związek już dawno wyszedł z początkowych etapów relacji. Jak to wygląda w praktyce?

Partner przyciąga twoją rękę do siebie - taki sposób trzymania się za dłonie sugeruje, że już długo jesteście razem w związku. Twoja druga połówka dominuje, lecz jest troskliwa, opiekuńcza i pełna miłości. W ten sposób zwykle trzymają się pary z dłuższym stażem.

Trzymacie się tylko za jeden palec - dużo to mówi o swobodzie, jaka panuje w waszym związku. Cenicie sobie własną przestrzeń, lecz także bardzo zależy wam na partnerze. Sugeruje to, że dopiero zaczynacie się ze sobą spotykać lub traktujecie tę relację mniej poważnie.

Nie trzymacie się za ręce - często związane jest z początkowym etapem związku i może wskazywać, że nieśmiało wchodzicie w relację. Jeśli jednak macie za sobą długi staż, prawdopodobnie jesteście razem bardzo długo i do związku wkradła się rutyna, którą warto przełamać. 

Więcej o: