Wydała już 200 tys. na operacje. Ma największe usta w Wielkiej Brytanii, lecz to dla niej za mało

Sofia Lips z Wielkiej Brytanii regularnie poddaje się operacjom plastycznym, na które w sumie wydała już około 200 tys. funtów. Kobietę kilka lat temu nieoficjalnie okrzyknięto posiadaczką największych ust w kraju. Okazuje się, że chciałaby powiększyć je jeszcze bardziej.

Kilka lat temu Sofię Lips nieoficjalnie okrzyknięto posiadaczką największych ust w Wielkiej Brytanii. Modelka publikująca treści na portalu dla dorosłych "OnlyFans" chciałaby powiększyć je jeszcze bardziej. Przyznała, że dąży do pobicia aktualnego rekordu świata należącego do Andrei Ivanovej z Bułgarii. Modelka wyznała też, że lekarze sceptycznie podchodzą do jej marzeń dotyczących operacji plastycznych. Wszystko ze względu na ewentualne problemy zdrowotne, które z czasem mogą wystąpić. Sofia Lips szuka więc chirurga, który podejmie się przeprowadzenia kolejnych zmian w jej wyglądzie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Ma największe usta w Wielkiej Brytanii, ale to jej nie wystarcza. Na operacje wydała już około 200 tys. funtów

Usta Sofii Lips są już bardzo duże, jednak modelka chciałaby powiększyć je jeszcze bardziej. Okazuje się, że ingerencja w wargi to niejedyne zmiany w wyglądzie, które regularnie przeprowadza. Sofia dotychczas wydała już około 200 tys. funtów na operacje plastyczne — modelowała pośladki i powiększała piersi. W wywiadzie dla portalu "DailyStar" przyznała, że w najbliższym czasie chciałaby ponownie "iść pod nóż". - Uwielbiam zmieniać wszystko, czego w sobie nie lubię i być moim własnym dziełem — wyznała. Przyznała też, że chirurg rzekomo "zakazał" jej kolejnych zmian. Wtedy chciała poddać się trzeciej operacji modelowania piersi. - Powiedział, że robię za dużo, więc będę musiała poczekać do przyszłego roku — powiedziała. - W międzyczasie będę musiała poszukać innego chirurga.

Mieszkanka Manchesteru mówi, iż obecnie jej usta mają około 100 ml wypełniacza, a raz na dwa miesiące robi sobie kolejne zastrzyki, by nie zmalały. - Posiadanie największych ust w Wielkiej Brytanii to tylko tytuł, który mi nadano, ale uwielbiam je mieć, a teraz chcę mieć największe usta na świecie — wyznała.

Sofia Lips otwarcie przyznaje, że "wygląda sztucznie". To jej się jednak podoba

Sofia przyznała, że prawdopodobnie za kilka lat przestanie poddawać się kosztownym operacjom plastycznym. Możliwe, że za jakiś czas powróci do naturalnego wyglądu sprzed operacji, jednak teraz "uwielbia być sztuczna". - Może pewnego dnia się obudzę i zdecyduję, że nie chcę już wyglądać sztucznie, ale na razie uwielbiam to – powiedziała.

 
Więcej o: