55-letnia Pamela Anderson pokazała się bez makijażu. "Starzenie się jest fajne"

Pamela Anderson opublikowała na Instagramie zdjęcia, do których zapozowała bez makijażu. Podzieliła się także swoimi przemyśleniami na temat starzenia się. Internautki zachwycone: "Starzejesz się jak dobre wino", "Madonna powinna się od ciebie uczyć".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

Pamela Anderson to prawdziwa ikona i jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. W latach 90. ubiegłego wieku była jednym z najgorętszych nazwisk show-biznesu, a każdy jej krok śledzony był przez media. Gdy miała 21 lat dostrzeżono na trybunach w czasie meczu futbolowego i zaproponowano udział w reklamie. Niedługo po tym, Playboy zaproponował jej rozbieraną sesję, co całkowicie zmieniło jej życie. Międzynarodową popularność przyniosła jej natomiast rola w kultowym serialu "Słoneczny patrol".

David Beckham, Victoria Beckham Gdy zobaczył ją w telewizji, powiedział, że będzie jego żoną

Pamela Anderson w zaskakującej sesji. Zapozowała bez makijażu  

Dziś, po burzliwych latach w show-biznesie, Pamela Anderson wiedzie spokojne życie w rodzinnym miasteczku w Kanadzie, co pokazano w filmie dokumentalnym "Pamela: Historia miłosna". - Byłam bardzo nieśmiała już jako dziecko. „Playboy" ukształtował mnie jako młodą dziewczynę. Dał mi siłę. Byłam uwięziona, udało mi się uwolnić. Poznałam wielu artystów, dżentelmenów, aktywistów. Hollywood to dziś dla mnie za dużo. Jest trudnym miejscem. To biznes. Jeśli chcesz go robić, musisz grać w tę grę - wyznała Anderson kilka lat temu w rozmowie z US Weekly.

Jakiś czas temu, Pamela Anderson podzieliła się na swoim instagramowym profilu efektami sesji zdjęciowej, do której zapozowała w naturalnej wersji, rezygnując z makijażu. - Wolałbym pokazać moje piegi... Starzenie się jest fajne. Co za ulga. I w pewnym wieku po prostu wyglądamy młodziej i świeżej bez makijażu. To ja. Jestem szczęśliwa z tego kim jestem teraz. To nowy świat i jestem bardzo wdzięczna za całą miłość - napisała.

 

Paris Hilton Paris Hilton wyznała, że została zgwałcona. Jako 20-latka dokonała aborcji

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Jesteś taka genialna... Dziękuję
Myślę, że powinno być kobiece pismo z kobietami bez makijażu, szpilek, wymyślnych ubrań (...) Właśnie zobaczyłam kilka gwiazd bez makijażu i pomyślałam, że wszystkie wyglądają tak pięknie
Madonna powinna się od ciebie uczyć. Uwielbiam to nagie spojrzenie. To powinno się rozprzestrzeniać
Ikona
Pamela! Właśnie skończyłam oglądać twój dokument... Niesamowite! Jesteś wojowniczką, silną kobietą, inspiracją, ale przede wszystkim niesamowitą matką! Byłam tak wzruszona surowością i wrażliwością, którą pokazałaś!
Jesteś oszałamiająca
Piękna w środku i na zewnątrz
Brak makijażu pokazuje prawdziwe piękno. Dziewczyno, starzejesz się jak dobre wino. Bądź tym, kim się urodziłaś i pamiętaj, że jesteś więcej niż wystarczająca 
Bardzo dziękuję za uhonorowanie kobiet i usunięcie wstydu z tematu starzenia się

- piszą.

 
Więcej o: