24-letnia modelka Playboya została testerką wierności. Wysokość jej wynagrodzenia szokuje!

Mimo że powszechnie uważa się, że usługa testerów wierności zarezerwowana jest głównie dla osób zamożnych, dziś na wystawienie na próbę lojalności partnera decyduje się coraz więcej osób. Jedna z modelek, która pojawiła się kiedyś na okładce Playboy Africa, zdradziła, że za usługę sprawdzenia uczciwości ukochanego swojej klientki potrafi otrzymać zniewalające wynagrodzenie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Carolina Lekker to mieszkająca w Barcelonie modelka, która większą sławę zyskała zaraz po tym, gdy pojawiła się na okładce magazyny Playboy Africa. Jednak jak sama zdradziła, zdarza się, że dodatkowe pieniądze zarabia w dosyć nietypowy sposób. Okazuje się, że 24-latka za pokaźną opłatą jest w stanie sprawdzić, czy mężczyzna jest skłonny do zdrady.

Dziewczyna pochwaliła się, że pieniądze, które są w stanie zapłacić za usługę żyjące w stresie o własny związek kobiety, sięgają niesamowitych kwot. Zdarzają się jednak sytuację, kiedy modelka musi zwrócić przyjętą od klientki zapłatę. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Na czym dokładnie polega praca 24-latki? Zdarzają się wyjątki, kiedy musi zwrócić zapłatę

Mieszkająca w Barcelonie 24-latka wyjaśniła, że w pracy stosuje swoją stałą metodę "łapania" potencjalnych oszustów. 

Kontaktuję się z nimi najpierw na Instagramie i czekam na ich odpowiedź. Kontynuuję rozmowę, aż atmosfera między mną a klientem stanie się gorąca.

- wyznała modelka w rozmowie z portalem dailystar.co.uk.

 

Wyjaśniła również, co musi wydarzyć się między nią a partnerem klientki, aby test został uznany za "niezaliczony", a ona otrzymała pełną zapłatę.

Jeśli po wielu rozmowach chce się ze mną spotkać, wtedy dostaję pieniądze, a on nie przechodzi testu lojalności. 

- wyjaśniła Carolina Lekker.

 

OFERTY AVANTI24.PL: Idealny sweter na wiosnę za 30 złotych! Ten model z Pepco jest ponadczasowy

Ile Carolina Lekker zarabia jako testerka wierności? Kwota zwali cię z nóg!

W udzielonym wywiadzie Carolina Lekker pochwaliła się również, ile dokładnie wynosi jej wynagrodzenie za przeprowadzenie śledztwa. Okazuje się, że aby pomóc im wyeliminować zdradzających chłopaków, od zmartwionych kobiet pobiera najczęściej opłaty w wysokości do 10 tys. złotych! 

Zdarza się jednak, że modelka musi dokonać sporadycznie zwrotu otrzymanych pieniędzy. Najczęściej dzieje się, to gdy mężczyzna nie zgadza się na spotkanie z nią. Mimo wszystko 24-latka wyznała, że jej "usługi" zazwyczaj przynoszą niemały zysk, co dowodzi temu, że zatrudniające ją klientki zazwyczaj miały rację, podejrzewając swoich partnerów o niewierność. Modelka wyznała także, że zarobione pieniądze planuje wydać na kolejne operacji plastyczne. 

Zobacz wideo Dolly Parton po 57 latach odtworzyła swoją okładkę "Playboya"
Więcej o: