Najgorętsze trendy prosto z tygodnia mody w Mediolanie. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałaś, to czas to zmienić!

Tydzień mody w Mediolanie właśnie dobiegł końca. Na ulicach włoskiego miasta można było podziwiać wyjątkowe stylizacje. Wyznaczają one trendy, które warto znać. Już za chwilę będą je nosić wszyscy.

Mediolan od lat uważany jest za stolicę mody. Nic więc dziwnego, że trwający od wtorku, 21 lutego Milan Fashion Week przyciągnął tłumy gwiazd i osób związanych z branżą modową. Niesamowite kreacje było można oglądać nie tylko na wybiegach znanych domów mody, ale też na ulicach włoskiego miasta. Poniżej prezentuję stylizacje, o których zrobiło się głośno. Te trendy zdecydowanie warto znać. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najgorętsze trendy prosto z Mediolanu. Jeansowy total look 

Podczas tygodnia mody na ulicach Mediolanu królowały jeansowe stylizacje, zwłaszcza w popularnej od niedawna wersji total look. Aktualne trendy wskazują, że w tym sezonie jeans warto nosić od stóp do głów. Pochodzące z Japonii siostry bliźniaczki Ami and Aya zachwyciły swoimi denimowymi stylizacjami. 

 

Na ulicach nie brakowało również jeansowych okryć wierzchnich, oczywiście w zestawieniu z jeansowymi kozakami. Włoską dziennikarka modowa i redaktorka naczelna Vogue Japan, Anna Dello Russo wyglądała niesamowicie. 

 

Trendy, które podbiły ulice Mediolanu. Błysk i cekiny 

Kolejny trend, o którym w 2023 roku będzie głośno to cekiny. Przestają one być częścią jedynie wieczorowych kreacji. Modne będą nie tylko błyszczące sukienki, ale też spodnie czy marynarki.

Niemiecka influencerka modowa Leonie Hanne doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę błyszczącą stylizacją. Po ulicach Mediolanu spacerowała ona w cekinowych spodniach, zaś wieczorem postawiła na brokatową sukienkę. 

 
 

Moda z ulic Mediolanu. Klasyczne fasony i kolory 

Stylizacje prezentowane podczas tygodnia mody w Mediolanie udowodniły, że klasyka zawsze jest w modzie. Influencerki modowe chętnie sięgały po ponadczasowe fasony i stonowane kolory. Chiara Ferragni postawiła na białą koszulę i szarą marynarkę. W 2023 roku wciąż będziemy inspirować się męską garderobą. 

 
 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: