Wzięła sukienkę babci sprzed 32 lat i przerobiła ją nie do poznania. "Przepraszam, będzie pikantna"

Kiana Bonollo udowodniła, że każdemu ubraniu można nadać nowe życie, również sukience babci sprzed ponad 30 lat. "Przepraszam babciu, sukienka będzie trochę pikantna" - zapowiedziała cały proces zmian projektantka mody i entuzjastka procesu upcykling.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Teraz TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna projektantka mody, która aktywnie prowadzi swoje konta w social mediach i zachwyca swoimi projektami.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Przerobiła sukienkę babci. Przygotowała półprzeźroczystą kreację na przyjęcie urodzinowe

Pewna projektantka mody Kiana Bonollo, która w na platformie TikTok funkcjonuje pod pseudonimem @kianabonollo postanowiła zaprezentować pewną metamorfozę. Kiana podjęła decyzję, że na przyjęcie urodzinowe włoży sukienkę babci, a dokładniej kreację, którą miała na sobie na ślubie rodziców dziewczyny w 1991 roku.

Influencerka jest zwolenniczką upcyklingu, czyli procesu, w którym ludzie przekształcają zużyte tkaniny lub istniejące produkty w nową odzież. Kobieta załączyła do klipu humorystyczny opis.

Przepraszam babciu, sukienka będzie trochę pikantna.

Projektantka postanowiła zmienić jej długość na mini oraz skupić się na jej głównym walorze, czyli koronce. Bonollo stworzyła kobiecą kreację, podkreślającą sylwetkę z długimi rękawami. Dodatkowo uzupełniła fason kontrastującą do różowego jasnego odcienia, czarną koronką.

Efekty zaskoczyły internautów. Nikt nie spodziewał się takiego rezultatu

Pasjonatka mody i kreatorka nowych rozwiązań cały proces zmian zrelacjonowała w kilkusekundowym nagraniu na platformie TikTok. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele głosów ze strony zachwyconych pracą Kiany nad sukienką babci sprzed ponad trzech dekad.

To już nie jest ta sama sukienka.
Babcina sukienka, ale 'pikantna', uwielbiam ją.

Niektórzy jednak wyrazili zaniepokojenie zbyt dużą przemianą sukienki.

Miałam nadzieję, że jej aż tak nie przerobi.
To jest tylko zdejmowanie materiału z sukienki....
Więcej o: