Zrobił przeszczep włosów w Turcji. Teraz ludzie mówią, że wygląda jak "UFO"

Pewien mężczyzna, który od lat borykał się z problemem łysienia, zdecydował się na przeszczep włosów. W tym celu wybrał popularną obecnie miejsce, czyli Turcję. Pozbycie się kompleksów okazało się jednak nie takie proste, gdyż pojawiły się pewne nieoczekiwane komplikacje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przez lata Turcja stała się popularnym miejscem dla osób, które chcą zmienić swój wygląd i nie wydawać sporych pieniędzy na operacje i zabiegi. Przy okazji wiele tamtejszych klinik zachęca rezultatami, którymi chwalą się w internecie. W ostatnich latach wyjątkową popularnością cieszy się zabieg przeszczepu włosów, który jest dedykowany dla osób, które straciły dużą część włosów w wyniku choroby czy wypadku lub stanowi to ich kompleks.

Zobacz wideo Lili Antoniak wrażenia dotyczące ciąży: Puchniesz, nie wysypiasz się, tracisz włosy

Postanowił pozbyć się swojego kompleksu. Przeszedł przeszczep włosów w Turcji

Pewien mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych, który w sieci funkcjonuje pod pseudonimem @ramo.habibi poleciał na słoneczne wybrzeże Turcji, aby poddać się przeszczepowi włosów. Na swoim kanale na TikToku zrelacjonował swoim obserwatorom cały przebieg zabiegu oraz proces rekonwalescencji. Jednak sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Ramo Khalifa już po kilku dniach po operacji zaczął puchnąć, a konkretniej jego głowa. Chociaż mieszki włosowe zdawały się wreszcie rosnąć, obie strony jego twarzy urosły kilka razy w stosunku do normalnego rozmiaru.

Moja głowa wyglądała, jakby miała zaraz eksplodować.

Trzy dni po zabiegu jego głowa zaczęła przybierać nienaturalny kształt. Internauci są w szoku!

Chociaż mężczyzna fizycznie po odbytym zabiegu czuł się dobrze, to trzy dni później z jego kształtem głowy zaczęło się dziać coś niepokojącego. Ramo Khalifa, na nagraniach wydawał się prawie nie do poznania, a niektórzy twierdzili, że myśleli, że ma włączony filtr. Gdy ból zaczął doskwierać Khalifie w takim stopniu, że ciężko już mu było wytrzymać, postanowił zdjąć opaskę, którą miał nosić po zabiegu zgodnie z zaleceniami lekarzy. Leki przeciwbólowe nie działały, a obwód głowy wciąż rósł. Na szczęście po kilku godzinach opuchlizna zaczęła się zmniejszać i stopniowo schodzić. Po paru dniach nie było już po niej śladu.

Piękno to ból.

Internauci nie dowierzali, co widać po komentarzach pod postem. Część z nich była przekonana, że mężczyzna nałożył na nagranie filtr zmieniający kształt twarzy.

Chciał przeszczepu włosów, a oni zrobili mu przeszczep twarzy.
Gumki kontra arbuz
Przeszczepiłam brodę, a moja szyja była spuchnięta przez kilka tygodni i wyglądałam jak żaba.
Cena, jaką płacimy za wyjazd do Turcji...
Wyglądasz jak UFO
Więcej o: