Czym jest pierścień Salomona? Ten znak ma ogromną moc. Posiadają go tylko nieliczni

Już w starożytności zaczęto interesować się wróżbiarstwem i chiromancją. Niektórzy uważają, że linie znajdujące się na dłoniach mogą dużo powiedzieć o człowieku. Sprawdź, czy jesteś szczęśliwym posiadaczem pierścienia Salomona.

Każdy z nas posiada na dłoniach sześć linii: życia, głowy, serca, losu, słońca oraz Merkurego. Niewielka część osób może się też pochwalić kilkoma innymi liniami, w tym pierścieniem Salomona. W przeszłości osoby, które posiadały ten znak, posądzano o czary. Gdzie szukać pierścienia Salomona i co on oznacza? Pamiętaj, żeby wróżenie z dłoni traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Tajemniczy znak na dłoni. Gdzie go szukać?

Pierścień Salomona znajduje się u podstawy palca wskazującego. Linia zaczyna się przy krawędzi dłoni, a jej koniec znika między palcami. Znak zawsze przyjmuje kształt łuku. Wróżenie z dłoni, czyli chiromancja, wyróżnia rękę główną i pomocniczą. Główna to ta, którą posługujesz się na co dzień. Jeśli jesteś praworęczny, będzie to prawa ręka. Pierścienia Salomona powinnaś szukać na ręce pomocnicznej, ponieważ to ona mówi o twoich zdolnościach i talentach.

Jesteś posiadaczką pierścienia Salomona? Ten znak ma dużą moc

Według chiromancji osoba, która ma na swojej dłoni pierścień Salomona, jest obdarzona niezwykłą intuicją. Posiada też wrodzone zdolności artystyczne, a nawet parapsychologiczne. W posiadaczce lub posiadaczu pierścienia Salomona drzemie duży potencjał i mądrość. Kieruje się wyższymi celami i często wybiera zawód, w którym może nieść pomoc innym. Obecność znaku nie determinuje jednak życia osoby, która go posiada. To, co z tym zrobi, zależy tylko od niej. Kiedyś uważano nawet, że posiadacz pierścienia Salomona jest jasnowidzem i może kontaktować się ze światem pozaziemskim.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: