Gdy skończyła 14 lat, miała 196 cm wzrostu. Mówili, że jest za wysoka, teraz zarabia 60 tys. miesięcznie

Pewna 27-latka dosłownie zawsze górowała nad swoimi przyjaciółmi. Imponujący wzrost postanowiła wykorzystać na swoją korzyść. Teraz ujawnia, w jaki sposób zarabia ponad 60 tysięcy funtów miesięcznie.

Postawiła wszystko na jedną kartę, aby zacząć nową karierę. Brytyjska prezenterka w pewnym momencie swojego życia postanowiła, że przeniesie się do Teesside. Po tym, jak wcześniej pracowała w hotelarstwie, aby związać koniec z końcem. Swoją decyzję opisała w rozmowie z The Sun:

Pewnego dnia obudziłam się i zdałam sobie sprawę, że nie chcę pracować 60 godzin tygodniowo przez resztę mojego życia, całkowicie niedoceniana, niedopłacana i wyczerpana – zmierzałam donikąd szybko.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Swój wcześniejszy kompleks przekuła w atut i zaczęła na nim zarabiać. "Mój wzrost to nisza"

27-letnia Charlie Mill przytłoczona pracą na pełen etat postanowiła, że dokona rewolucji w swoim życiu. Z racji tego, że wyróżniała się od innych swoim wzrostem, postanowiła na tym zarobić. 

Zdecydowałam się zrobić karierę na czymś, co zawsze miałam, czyli na moim wzroście. Mój wzrost to nisza – szczerze mówiąc, nie spotkałam kobiety wyższej ode mnie!

Jej droga do zaakceptowania siebie i swojego wzrostu była długa. W dzieciństwie często jej dokuczano właśnie z tego powodu. Częste komentarze doprowadziły do tego, że cztery razy zmieniała szkołę. Odkąd skończyła 14 lat, mierzyła już 196 cm. 27-latka na szczęście znalazła sposób, aby przestać wstydzić się tego aspektu swojego wyglądu. Z poczucia bycia "odmieńcem" dostrzegła swój potencjał i odważyła się, będąc już dorosłą, na pracę w telewizji.

 

Pracuje jako prezenterka telewizyjna. Niepewność nie powstrzymała jej przed odniesieniem sukcesu

Charlie Mill obecnie pracuje jako prezenterka telewizyjna Babestation. Oprócz tego swoją działalność w mediach społecznościowych rozszerzyła o takie platformy jak OnlyFans, gdzie dzieli się prywatnymi treściami z ograniczoną ilością odbiorców. Kobieta zdradziła, że za jeden miesiąc na stronie zarobiła ok. 60 tysięcy funtów.

Teraz to bardzo miłe uczucie wiedzieć, że zarabiam znaczną ilość pieniędzy na byciu innym, podczas gdy wtedy było to dla mnie czymś, z czym walczyłam.

Teraz gdy 27-latka pojawia się na mieście, ludzie ją rozpoznają. Przyznaje również, że zwraca uwagę również nieznajomych, gdyż wkłada buty na obcasie, w których jej wzrost wynosi 213.36 cm. Zmiana kariery w życiu Mill sprawiła, że jest ona teraz z siebie i swoich osiągnięć niebywale dumna.

Pracowałabym do końca życia, nie miałabym prawie żadnej emerytury. Teraz jestem w bardzo stabilnej sytuacji.

Wyłącz sprawdzanieSugestie Premium

Więcej o: