Kolory dopasowane do znaków zodiaku. Wzmocnią twoją energię i przyniosą szczęście

Uważa się, że znaki zodiaku mogą determinować to, jacy jesteśmy. Okazuje się, że powiązane są z nimi też różne barwy, które mogą wzmocnić pewne cechy, a nawet przynieść nam szczęście. Sprawdź, jaki kolor doskonale pasuje do ciebie i twojego znaku zodiaku.

Masz czasem wrażenie, że niektóre barwy bardziej do ciebie pasują, ale nie wiesz, z czego to wynika? Okazuje się, że ma to wiele wspólnego ze znakami zodiaku. Sprawdź, jaki kolor może przynieść ci szczęście i wzmocnić to, co w tobie najlepsze. Miej jednak na uwadze, by podejść do tematu z dozą dystansu i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaki kolor do ciebie pasuje? Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran - wspaniale rezonuje z czerwienią. To kolor, który podkreśla jego temperament i sprawia, że czuje się naprawdę wyjątkowo.

Byk - doskonale czuje się w towarzystwie zieleni. Barwa ta nie tylko może przynieść szczęście, lecz także symbolizuje dostatek i harmonię.

Bliźnięta - powinny sięgnąć po żółty kolor, który pobudzi je do działania i natchnie inspirującą energią. Wszystko po to, by rozjaśnić codzienność oraz nie popadać w stagnację.

Rak - tym znakiem zodiaku rządzi księżyc, z którym wspólnie doskonale rezonują. Właśnie dlatego wszelkie odcienie srebra świetnie wzmocnią energię raków.

Barwy, które mogą przynieść szczęście. Lew, Panna, Waga, Skorpion

Lew - złoto to zdecydowanie jego kolor. Lew jest hojny, dostojny, a ta barwa świetne z nim rezonuje, pobudzając dobre serce oraz chęć pomocy innym.

Panna - jej kolorem jest brąz. To symbol ziemi, natury i harmonii. Dzięki niemu panny w każdej dziedzinie życia mogą zasiać plony, które obficie zaowocują masą sukcesów.

Waga - doskonale pasuje do różu. Pobudza kobiecą naturę tego znaku zodiaku, dodając mu kokieterii i opanowania, którego potrzebuje.

Skorpion - rezonuje z nim czerń, która jest symbolem transformacji i odrodzenia. Może pobudzić ciekawość oraz zmotywować do podjęcia działania. 

Kolory idealnie dopasowane do znaków zodiaku. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Strzelec - do niego idealnie pasuje fiolet. Kolor, który bardzo związany jest z duchowością oraz obfitością. Może pomóc odnaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Koziorożec - uważany jest za znak konserwatywny i twardo stąpający po ziemi. Idealnie pasuje do niego szarość, która wprowadzi do jego życia harmonię oraz otwartość na to, co nowe.

Wodnik - lubi błądzić myślami, dlatego doskonale pasuje mu niebieski kolor. Sprowadzi go na ziemię i wyrówna energię.

Ryby - biel idealnie oddaje ich naturę. Może sprawić, że nabiorą dystansu i osiągną upragniony spokój ducha.

Więcej o: