Sekret figury Julii Wieniawy. Wyeliminowała z diety dwa składniki. "To jest ogromne wyrzeczenie"

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Fanki na Instagramie regularnie pytają aktorkę, co zrobić, żeby mieć tak perfekcyjną sylwetkę. Piosenkarka utrzymuje formę dzięki kilku nawykom, a dodatkowo stosuje specjalną dietę. Sprawdźcie, jak Julia dba o sylwetkę. Nie obyło się bez wyrzeczeń.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazdę obserwuje na Instagramie ponad 2,1 mln osób, a ona sama chętnie dzieli się z fanami relacjami z podróży i wyjść na czerwony dywan. Piosenkarka może się pochwalić nienaganną sylwetką, którą chętnie eksponuje w obcisłych strojach. Jaki jest sekret idealnej figury Wieniawy?

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Jaką dietę stosuje Wieniawa? Ten wygląd kosztuje ją wiele wyrzeczeń

Julia Wieniawa choruje na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Gwiazda musi zażywać odpowiednie leki, a jej dieta jest opracowana przez specjalistów i dostosowana do dolegliwości aktorki. Wieniawa nie może też zapominać o regularnej aktywności fizycznej. - Prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu i staram się trzymać diety - wyznała. Aktorka ujawniła, że kiedyś intensywnie dążyła do idealnego wyglądu, przez co miała problemy z odżywianiem. - Gdy ktoś mi pokazywał pizzę na obrazku, dostawałam ataku paniki - powiedziała.

 

Sekret figury Julii Wieniawy. Post przerywany i odpowiednia suplementacja

Utrzymanie szczupłej sylwetki wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. - W ogóle nie piję alkoholu. Nawet jak pójdę na imprezę, to piję wodę. To jest ogromne wyrzeczenie i ciężka praca - przyznaje Wieniawa. Oprócz odstawienia alkoholu gwiazda codziennie bierze witaminę D3, K2, magnez, ashwagandhę, guaranę i omegę-3. Dodatkowo Julia stosuje metodę Intermittent Fasting, która polega na tym, że piosenkarka co jakiś czas przechodzi post. Je 3 posiłki dziennie w ciągu 8 godzin, a potem trzyma okienko żywieniowe przez 16 godzin.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: