Katarzyna Glinka bez makijażu na plaży. Fani przecierają oczy: "Ty coraz piękniejsza"

Katarzyna Glinka podzieliła się na Instagramie zdjęciem prosto z plaży w Miami. 45-letnia aktorka pokazała się bez grama makijażu. - Po trudnych przejściach, doświadczeniach, traumatycznych przeżyciach, można znów być szczęśliwym - pisze.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Katarzyna Glinka jest znaną i lubianą polską aktorką. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów zyskała przede wszystkim rolą w serialu "Barwy szczęścia", w którym gra od 2007 roku. Kasia Glinka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 239 tys. osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia.

David Beckham, Victoria Beckham Gdy zobaczył ją w telewizji, powiedział, że będzie jego żoną

45-letnia Katarzyna Glinka pokazała się bez grama makijażu

Ostatnio Kasia Glinka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto z plaży w Miami, na którym zapozowała w kostiumie kąpielowym siedząc w wodzie, bez grama makijażu na twarzy. Kadr opatrzyła obszernym wpisem.

- Ten post kieruję do tych, którzy potrzebują uwierzyć, że po trudnych przejściach, doświadczeniach, traumatycznych przeżyciach, można znów być szczęśliwym. 1. Pamiętaj to Ty i TYLKO Ty jesteś kreatorem swojego życia. 2. Szukaj miłości, akceptacji, czułości w samym sobie i dla siebie samego. 3. Nie - nie słuchaj tych, którzy uważają, ze selflove jest przereklamowana!!! 4. Po trudnych doświadczeniach wlewaj w siebie ile wlezie. 5. Im więcej jej będziesz miał w sobie/ dla siebie, tym więcej będziesz miał dla innych - z czasem. Wszystko się ułoży dokładnie tak jak chcesz. I znów kiedyś zaufasz. Ale najpierw zaufaj sobie... DASZ RADĘ. Wiem to, bo sama też daję radę. Po prostu korzystaj z życia... Odważnie!!! Ogranicza nas tylko głowa. Ps. To takie moje dzisiejsze przemyślenia plażowe - napisała.

 

Heidi Klum 49-letnia Heidi Klum pozuje bez ubrań z 17 lat młodszym mężem

Pod postem pojawiły się komentarze internautek oraz internautów, którzy podziękowali jej za ten wpis. Nie zabrakło także komplementów oraz słów zachwytu nad urodą aktorki:

Piękne i prawdziwe przemyślenia Kasiu
Strzał w 10
Bardzo piękne, mądre i pożyteczne przesłanie! Dziękujemy
Piegi? ;) Słodko! ;)
Pani Kasiu, jak zwykle ślicznie pani wygląda
Super wyglądasz
Pani Katarzyno, jest pani cudowna
Ty coraz piękniejsza
Wyglądasz przepięknie

- czytamy.

Więcej o: