Córka Monici Belluci ma już 18 lat. Zdaniem wielu odziedziczyła po mamie najlepsze geny

Deva Cassel jest córką Monici Bellucci i Vincenta Cassela. W tym roku dziewczyna świętować będzie swoje 19. urodziny. Deva już od jakiegoś czasu robi karierę w modelingu i zaskakuje swoją zniewalającą urodą. - "Jesteś niesamowicie piękna i zmysłowa", "95% mama, 5% tata" - komentują ludzie w sieci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Monica Bellucci i Vincent Cassel uchodzili za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek, którego owocem są dwie córki - Deva oraz Leonie. Choć Vincent Cassel nie ukrywa, że Monica Bellucci pozostaje jego pierwszą wielką miłością, para rozstała się w 2013 roku. - Chciałabym przekazać córkom, że posiadanie męża czy partnera nie jest obowiązkiem kobiety. A samotność nie powinna nas przerażać. Po wielu latach małżeństwa czy bycia w związku nie ma nic lepszego, niż pobyć samemu ze sobą - powiedziała Monica Bellucci w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Deva Cassel - zachwycająca urodą kopia mamy?

Od najmłodszych lat, gdy w mediach pojawiały się zdjęcie Devy Cassel, rozpisywano się nad jej urodą oraz podobieństwem do Monici Bellucci. Z każdym kolejnym rokiem, ich podobieństwo było coraz bardziej wyraziste, a w sieci zaczęły nawet pojawiać się plotki, że Deva poddała się operacjom plastycznym, by jak najbardziej upodobnić się do sławnej mamy. Córka aktorki nie zamierzała jednak czekać z odpowiedzią i natychmiast ucięła wszelkie spekulacje na temat rzekomych operacji. Opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa, zwracając uwagę na rysy twarzy, które ma od zawsze. 

 

Deva Cassel rozwija karierę w świecie mody

Swoją karierę Deva zaczęła rozwijać mając zaledwie 15 lat. Dziś jako 18-latka ma na swoim koncie współprace z największymi i najbardziej prestiżowymi markami, magazynami oraz domami mody na świecie. Współpracowała m.in. z Dolce&Gabbana, Pradą, Valentino czy Vogue. Pod publikowanymi przez nią zdjęciami regularnie pojawiają się liczne komentarze:

95% mama, 5% tata
Jesteś niesamowicie piękna i zmysłowa
Piękno mamy, ale spojrzenie ojca
Piękna jak jej mama
Jest bardzo podobna do Monici

- piszą internautki oraz internauci.

 

Monica Bellucci nie kryje dumy ze swojej starszej córki, a jej zdjęciami często dzieli się na swoim instagramowym profilu. Choć obecnie Deva skupia się na rozwijaniu swojej kariery jako modelka, nie wykluczone, że kiedyś zdecyduje się pójść w ślady rodziców.

 
Więcej o: