Ma 73 lata i nosi prześwitujące sukienki. "Jeśli nie teraz, to kiedy?"

Colleen Heidemann wkroczyła do świata mody dopiero w wieku 69 lat. 73-latka nie stereotypizuje swojego wizerunku i ma naprawdę różnorodny styl. Kobieta chętnie prezentuje się na profilu na Instagramie w strojach kąpielowych oraz prześwitujących sukienkach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Coraz więcej kobiet woli starzeć się naturalnie, z gracją i stylem. Jedną z takich osób, która dokonuje przełomu w walce ze stereotypami piękna, jest modelka Colleen Heidemann. W 2023 roku będzie obchodzić swoje 74. urodziny.

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje

Colleen Heidemann udowadnia, że moda nie kończy się z wiekiem. Stawia na prześwitujące kreacje

Colleen Heidemann pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ma na swoim koncie kontrakt z czołową agencją modelek w kraju. Jej osoba wzbudza emocje i zachęca do przyjęcia własnej indywidualności. 73-latka nie pozwala, by wiek powstrzymywał ją przed noszeniem tego, na co ma ochotę. Stylowo, walczy z ageizmem, w świecie mody i urody. Ostatnio zaprezentowała wyjątkowe nagranie na profilu na Instagramie, na którym zaprezentowała się w długiej sukni z efektownymi prześwitami, które odsłaniają atuty sylwetki. W filmie dumnie kroczy w przezroczystej czarnej sukience i okularach przeciwsłonecznych. Do wpisu dodała:

Podejmowanie tematów gustu, preferencji i wieku jest tak wysoce i wyjątkowo indywidualne… co czyni ten świat tak cudownie fascynującym i interesującym miejscem. Wolność ubierania się jak chcesz, bycia tym, kim jesteś, należy do Ciebie.
 

Ludzie w sekcji komentarzy wyrazili nie tylko wsparcie, ale także podziw. Są zachwyceni

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele głosów ze strony osób, które poruszył wpis Heidemann. Na profilu zebrała już spore grono obserwatorów, liczące ponad 423 tysiące fanów. Część z nich jest pod wrażeniem postawy 73-latki. 

Absolutnie!! Uwielbiam sposób, w jaki się ubierasz.
Chciałabym mieć twoją garderobę!
Co za inspiracja.
Wyglądasz cudownie.
Każdy z nas jest niepowtarzalny swoim własnym stylem, który odzwierciedla to, kim jesteśmy!
Absolutnie! Kogo obchodzi, co inni myślą? Jak im się nie podoba, to nie patrz!
„Jeśli nie teraz, to kiedy?"
Więcej o: