Cleo od lat nosi doczepy na głowie. Tak wyglądają jej naturalne włosy

Długi, gęsty blond kucyk i kreska na oku to jedne ze znaków rozpoznawczych Cleo. Artystka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi scenicznemu. Choć wiele gwiazd chętnie eksperymentuje z włosami, niewiele z nich otwarcie przyznaje, że nosi doczepy. Cleo nie ma z tym jednak problemu.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Cleo jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ku uciesze wielu fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 997 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć czy filmików. Nie da się ukryć, że Cleo należy do tych polskich gwiazd, które raczej niezbyt często eksperymentują ze swoimi włosami. Piosenkarka od lat wierna jest kosmykom w kolorze jasnego blondu, które zwykle nosi spięte w wysoki kucyk lub zaplecione w warkocz, które są przedłużane i zagęszczane za pomocą dopinanych tresek.

Cleo w naturalnych włosach bez doczepów

Cleo jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która nie ukrywa, że do tworzenia swoich scenicznych fryzur wykorzystuje doczepiane pasma. O tym, dlaczego znacznie częściej pokazuje się w upiętych, a nie rozpuszczonych włosach, mówiła już kilkukrotnie. Okazuje się, że powód jest dość prozaiczny.

 

- Często dostaję od was powtarzające się pytanie: "Cleo, dlaczego nie chodzisz w rozpuszczonych włosach?". Odpowiedź jest bardzo prozaiczna: bo zwyczajnie w świecie w związanych jest mi o wiele wygodniej - wyznała kiedyś na swoim instagramowym profilu.

 

Za każdym razem, kiedy Cleo pokazuje się na Instagramie w swoich naturalnych włosach i lżejszym makijażu, albo zupełnie bez, otrzymuje wiele komplementów i pozytywnych komentarzy:

Ale ładnie
Ideał
Petarda
Naturalnie Piękna
Piękna lepiej ci tak naturalnie
Wyglądasz obłędnie
Bardzo ładnie tak wyglądasz

- piszą internautki oraz internauci.

 
Więcej o: