35-latek chciał nowych wrażeń seksualnych. Musieli interweniować strażacy. "Mogło dojść do martwicy"

Nietypowa internwencja miała miejsce w połowie lutego - podaje lokalny portal. 35-latek zaalarmował służby ratunkowe z powodu dwóch łożysk, które założył na swojego członka. Metalowowych obręczy nie był w stanie zdjąć, a jego przyrodzenie poważnie spuchło i mogło dojść nawet do zatrzymania krążenia.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Nietypowa interwencja policji. Pijany 62-latek zasnął na wozie. Konia trzeba było zatrzymać

Do nietypowego zdarzenia doszło w połowie lutego 2023 roku - poinformował lokalny portal "Echo Dnia". Wówczas jeden z mieszkańców powiatu staszowskiego (województwo świętokrzyskie) zaalarmował służby ratunkowe. Ratownicy pojawili się u niego w domu nad ranem. Okazało się, że mężczyzna miał założone na przyrodzeniu dwa metalowe łożyska. Musiała interweniować straż pożarna.

Założył metalowe łożyska na penisa. Musiała interweniować straż pożarna

Metalowe obręcz zakleszczyły się i 35-latek nie mógł ich samodzielnie zdjąć.

Sytuacja, jak wynika z ustaleń była dosyć poważna, gdyż męski organ spuchł i mogło dojść do zatrzymania krążenia, a w efekcie do martwicy

- czytamy na łamach echodnia.pl.

25-latka 'oszalała podczas igraszek'. Finał tej historii jest makabryczny. Długie lata może spędzić w więzieniu 25-latka "oszalała podczas igraszek". Finał tej historii jest makabryczny

Sytuacja wymagała interwencji straży pożarnej, która dysponuje odpowiednim sprzętem - piłą tarczową. Ratownicy za pomocą urządzenia przecięli dwie metalowe obręcze. 35-latek wyszedł z interwencji bez obrażeń.

Źródło: echodnia.pl

Więcej o: