To, co zrobiła za pomocą tamponu, zachwyciło kierowców. "Dobrze, że zawsze mam jeden w samochodzie"

Ellie King podczas podróży samochodem doświadczyła małej wpadki, z którą na szczęście sprytnie sobie poradziła. Trikiem postanowiła podzielić się z innymi kierowcami. Okazuje się, że jedynym przedmiotem, który będzie ci potrzebny, jest... tampon.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Teraz TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz praktycznymi sztuczkami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna kobieta, która aktywnie prowadzi swoje konta w social mediach.

Zobacz wideo Korektor zbiera ci się w zmarszczkach pod oczami? Rozwiązaniem jest stara sztuczka... drag queens

Młoda kobieta podzieliła się prostym trikiem. Używa go do czyszczenia samochodu

Użytkowniczka platformy TikTok, znana w sieci pod pseudonimem @ellie_kingzy podzieliła się z obserwatorami ciekawym patentem. Okazuje się, że młoda kobieta znalazła wszechstronne zastosowanie dla używanych przez kobiety w trakcie miesiączki tamponów

Ellie King prowadzać auto rozlała napój znajdujący się w wewnątrz uchwytu na kubek. Dodatkowo jak się okazało, że auto nie należało do kobiety. Tiktokerka chciała więc szybko usunąć rozlany napój, lecz nie miała w pobliżu nic co, byłoby do tego przeznaczone. Wpadła więc na pomysł, aby wykorzystać chłonące właściwości tamponu. Na szczęście kobiety prawie zawsze mają ze sobą w torebce ich zapas.

Nie mam czym tego wytrzeć. To nawet nie jest mój samochód i nie zamierzam używać do tego swojego swetra, więc pokażę wam dzisiaj lifehack. Jeśli masz tampony, po prostu włóż je, a one wszystko wchłoną, nawet wodę.

Kierowcy są zachwyceni. Wideo ma ponad pięć milionów wyświetleń na TikToku

Wideo szybko zyskało ogromną popularność w serwisie TikTok i wygenerowało ponad 5 milionów wyświetleń. Internauci okazują się jednak podzieleni, co do sposobu przedstawionego przez King. Część z nich gratuluje kobiecie pomysłowości. Inni jednak sugerują, że jest to jedynie połowiczne pozbycie się problemu.

Dobrze, że zawsze mam jeden tampon w samochodzie.
To mógłby być mój czysty uchwyt na kubek. Ale w moim wciąż jest cola.
Myślałem, że to słomka i zamierzasz to wypić.
Działa tak samo na krwawienie z nosa.
To jest takie fajne, jak cały brud po prostu znika wow.
Więcej o: