39-latek wydał już ponad milion złotych, by wyglądać jak Madonna. "Nikt nie rozumie mojej miłości"

Adam Guerra od dziecka uwielbia Madonnę. Fascynacja sięga u niego jednak dalej, niż u innych fanów. Mężczyzna przeszedł kilkanaście operacji plastycznych i wydał ponad 250 tys. dolarów (ponad milion złotych), by upodobnić się do swojej idolki. Twierdzi, że niczego nie żałuje.

Adam Guerra urodził się w 1984 roku w rodzinie o włoskich korzeniach. Wychowywał się w Los Angeles. Dziś jest jednym z najsłynniejszych sobowtórów Madonny w Stanach Zjednoczonych, a na co dzień występuje jako drag queen, Venus De-Lite. Adam pojawił się m.in. w trzecim sezonie programu RuPaul’s Drag Race. Był też jednym z bohaterów show "Dziwne uzależnienia". Makijaż, peruki i odpowiednie stroje jednak nie wystarczały Adamowi. By wyglądać jak swoja idolka, przeszedł kilkanaście operacji (w 2018 roku naliczył ich 18) i wydał setki tysięcy dolarów. Wszystko zaczęło się w dzieciństwie, gdy przesłuchał po raz pierwszy jedną z płyt piosenkarki.

Zobacz wideo Madonna świętuje 64. urodziny

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przeszedł kilkanaście operacji. Wszystkie pieniądze przeznacza na swoją fascynację

– Implanty w policzkach, kilka operacji szczęki, podbródek, brwi i wypełniacze – wyliczał Adam w programie "Dziwne uzależnienia". Nie ukrywał, że na upodobnienie się do swojej idolki przeznacza wszystkie zarobione pieniądze. Nie chodzi tylko o zabiegi i operacje, lecz także przygotowywanie odpowiednich strojów, które będą jak najdoskonalszą repliką ubiorów z teledysków, koncertów, filmów czy sesji zdjęciowych, w jakich przez lata brała udział Madonna.

 

Obsesja Adama Guerry zaczęła się, gdy miał 15 lat. – Znalazłem jedną z jej płyt, które należały do mojej mamy. Odsłuchiwałem ją przez cały czas – przyznał. Pierwszy raz przebrał się za gwiazdę cztery lata później. Dziś mówi, że niczego nie żałuje.

Było warto, bo, cholera, wyglądam jak Madonna!

– stwierdził. Jego matka nie podziela jednak tego entuzjazmu. Twierdzi z kolei, że dziś żałuje, że kiedykolwiek kupiła płytę Madonny. – Darzy ją chorobliwym wręcz szacunkiem. Jest dla niego jak religia – przyznała.

 

Chce wyglądać jak Madonna. "Nikt nie rozumie mojej miłości"

Fascynacja Madonną wpływa nie tylko na finanse Adama, lecz także na jego życie uczuciowe. W programie "Dziwne uzależnienia" w 2014 roku pojawił się u boku ówczesnego chłopaka. Partner otwarcie przyznał, że nie do końca rozumie pasję Adama. – Chcę spotykać się z chłopakiem, a nie 56-letnią kobietą – stwierdził. – Nikt nie rozumie mojej miłości do Madonny, chyba nawet ona by tego nie zrozumiała – przyznał Adam, cytowany przez portal The Sun.

 
Więcej o: