Pokazała, jaki strój zakłada do pracy w karetce. "Nagle nie mogę oddychać"

Tiktokerka @agneezza w jednym z nagrań zaprezentowała, co zakłada na co dzień do pracy. Podczas gdy jedni zachwycali się tym, jak wygląda w uniformie, inni podziękowali jej za pracę w karetce i udzielanie wsparcia ratownikom medycznym. "To takie fajne, nie ma zbyt wielu dziewczyn w terenie".

TikTokerkę Agnes, publikującą nagrania pod nazwą @agneezza obserwuje już ponad 90,5 tys. osób. Kobieta mieszka w Los Angeles i zawodowo pracuje w karetce, gdzie udziela wsparcia ratownikom medycznym. W jednym z krótkich filmików pokazała strój, który na co dzień zakłada do pracy. Nie spodziewała się lawiny komentarzy ze strony obserwatorów. Podczas gdy jedni komplementowali jej wygląd, inni dziękowali za przyczynianie się do ratowania ludzkiego życia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karetka dla Ukrainy. "Pomyślcie o tym, że dziecko spotka się z ojcem w domu. To nie tylko stos żelaza i sprzętu"

Agnes zaskoczyła obserwatorów krótkim nagraniem. Pokazała, jaki strój zakłada do pracy

@agneezza w jednym z nagrań pokazała strój, który na co dzień zakłada do pracy. Kobieta miała na sobie białą koszulkę polo włożoną w workowate spodnie i rozpuszczone kręcone włosy. Nie spodziewała się, jakie poruszenie wywoła swoim uniformem. Obserwatorzy szybko zasypali ją komplementami, a klip w krótkim czasie zgromadził ponad 1,3 mln polubień.

Możesz uratować mi życie.
O nie, topię się! Myślę, że potrzebuję resuscytacji metodą usta-usta.
Nagle nie mogę oddychać.
Myślę, że umieram. Potrzebuję ratunku.

Podczas gdy jedni zachwalali wygląd tiktokerki, inni skomplementowali ją za pracę, której się podejmuje. Podziękowali, że na co dzień realnie pomaga ratować ludzkie życie.

To takie fajne, nie ma zbyt wielu dziewczyn w terenie.

Patricia Kazadi pokazała się bez makijażu. Fani patrzą też na włosy. 'Boska' (zdjęcie ilustracyjne) Patricia Kazadi zachwyca w wieczorowej sukience. Fani: Jest klasa

To niejedyna sytuacja, gdy obserwatorzy zachwycili się mundurem. Podobna sytuacja spotkała inną tiktokerkę

Brittany publikująca na TikToku jako @bitchingbrittany również pokazała w jednym z nagrań, jak wygląda w stroju do pracy. Kobieta jest zawodowym żołnierzem, jednak w wolnych chwilach prezentuje się obserwatorom w różnych stylizacjach — począwszy od bikini, po piękne suknie. Mimo to największe emocje wzbudził mundur kobiety, który pokazała na ostatnim zdjęciu w nagraniu. Klip zyskał już ponad 20,5 tys. polubień, a Brittany otrzymała wiele komplementów.

Myślę, że znalazłem żonę.
Absolutnie wspaniała.
Cóż, zakochałem się.
Dziękuję za twoją służbę. Piękna kobieta.

Krystyna Feldman Krystyna Feldman obchodziłaby 107. urodziny. Jak wyglądała w młodości?

Więcej o: