Zrobiła sobie brazylijskie pośladki. Teraz ma traumę i ostrzega. "Myślałam, że umrę"

Tureckie zęby, brazylijskie pośladki i inne ingerencje w wygląd mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Ostatnio coraz więcej influencerów mówi o ciemnych stronach operacji plastycznych. Jordyn Genevie opowiedziała na TikToku o tym, z czym musiała się zmierzyć po brazylijskim liftingu pośladków.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Coraz więcej mówi się w mediach społecznościowych o efektach ubocznych i powikłaniach po operacjach plastycznych. Influencerzy apelują o zachowanie rozsądku i korzystanie jedynie ze sprawdzonych specjalistów. Podkreślają, że każda operacja plastyczna jest poważnym zabiegiem i korzystanie z tanich klinik o wątpliwych opiniach może skończyć się długotrwałą walką o zdrowie lub w drastycznych przypadkach nawet śmiercią. Ostatnio swoją historią podzieliła się na TikToku amerykańska TikTokerka Jordyn Genevie. Jej doświadczenia mają być przestrogą dla innych.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o swoich kompleksach. "Zasłaniam twarz włosami"

Zrobiła sobie brazylijskie pośladki. Teraz ma traumę i ostrzega

Jordyn Genevie zdecydowała się brazylijski lifting pośladków. Operacja polega na liposukcji, czyli usunięciu nadmiaru tłuszczu z obszarów takich jak brzuch, biodra, dolna część pleców czy uda, a następnie przeniesieniu go w okolice pośladków. Ma to na celu powiększenie ich rozmiaru. Jordyn Genevie podkreśla, że gdyby wiedziała wcześniej, z jakim bólem i ryzykiem wiąże się zabieg, nigdy nie zdecydowałaby się na jego wykonanie.

To było traumatyczne

- wspomina w nagraniu na TikToku. Opisuje, że przez cztery tygodnie musiała spać na brzuchu, bo nie była w stanie leżeć na plecach.

Myślałam, że umrę. Pamiętam, jak wybudziłam się po narkozie i zaczęłam krzyczeć. Ból był nie do zniesienia

- mówi. 

W sekcji komentarzy inne użytkowniczki aplikacji podzieliły się swoimi doświadczeniami.

Też tak miałam. Naprawdę myślałam, że umrę. Ból był przerażający i trwał 8-10 tygodni
Dziękuję, że jako pierwsza osoba mówisz o tym szczerze. Miałam zabieg w maju i to było wykańczające fizycznie i psychicznie
Każdy, kto pyta, czy boli, nie jest gotowy na ten ból. To najbardziej bolesne doświadczenie w życiu

- pisały.

Więcej o: