Aktorki z "Przyjaciół" po latach znowu razem na scenie! Tak wyglądają teraz

To prawdziwa niespodzianka dla fanów kultowego serialu! Jennifer Aniston, Courtney Cox i Lisa Kudrow pojawiły się razem po latach na specjalnej okazji. I wciąż zachwycają.

To jeden z najbardziej znanych seriali telewizyjnych, które cieszył się ogromną popularnością na całym świecie. I do tej pory jest bardzo chętnie oglądany! "Przyjaciele" to pewien symbol lat 90. i fenomen kulturowy, nagrywany aż przez 10 lat. Aktorzy, którzy w nim grali byli wręcz uwielbiani, ale ich kariery potoczyły się bardzo różnie. Tak, jak i ich relacje, choć niektóre przyjaźnie przetrwały do dzisiaj. 

OFERTY AVANTI24.PL: New Balance wyprzedaje kultowe sneakersy!

Przyjaźń na planie i w życiu. Aktorki bardzo zżyły się ze sobą

Przyjaciółki z "Przyjaciół" na planie zżyły się ze sobą na tyle, że ich relacja przetrwała do tej pory. Można to wywnioskować ze wpisów w mediach społecznościowych, jednak rzadko można je było zobaczyć razem. Fani nieustannie są bardzo ciekawi, jak wyglądają Rachel, Phoebe i Monica obecnie, więc pilnie śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Wielką niespodzianką było wspólne wystąpienie aktorek podczas uroczystości szczególnie ważnej dla jednej z nich.

Aleja gwiazd i dla Monici. Nie kryły wzruszenia

Courteney Cox doczekała się swojej gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Sław. To wspaniałe docenienie całokształtu dorobku artystycznego, a do jej najważniejszych ról z pewnością należy rola Monici Geller. Courteney na tej uroczystości towarzyszyły serialowe przyjaciółki: Jennifer Aniston i Lisa Kudrow. I wciąż wyglądają pięknie! Nie szczędziły sobie komplementów, a także opowiedziały  o swojej przyjaźni, która trwa już ponad 30 lat. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Courteney, chcemy powiedzieć tylko, że jesteśmy, bardzo, bardzo dumne, że cię znamy. Jesteś przykładem naprawdę pięknej, utalentowanej i co najważniejsze szczerze dobrej i porządnej osoby... Dziękujemy ci za to, co wniosłaś do naszego życia.
 

Wszystkie trzy postawiły na eleganckie stylizacje w czarnym kolorze, pasujące tej oficjalnej okazji.

Więcej o: