Sylwia Bomba ujawnia prawdę na temat swojego ciała. Internauci są poruszeni. "Nie każdy ma odwagę"

Sylwia Bomba od czasów początku przygody z telewizją przeszła spektakularną metamorfozę. Fani influencerki mogli śledzić każdy jej krok na profilu na Instagramie. Tym razem gwiazda postanowiła zaskoczyć obserwatorów poruszającym nagraniem z ważnym przesłaniem dla każdej kobiety.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Bomba to influencerka i celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia jest jedną z dłużej występujących osób. Gwiazda w wolnych chwilach zajmuje się również profesjonalną fotografią, gdyż z zawodu jest fotografem.

Zobacz wideo Lili Antoniak w Kole Plotka ujawnia tajemnicę Sylwii Bomby, obala mit pięknej ciąży i wspomina wyjątkowy ślub

Sylwia Bomba prezentuje wyjątkowe nagranie na Instagramie. Gwiazda telewizji z ważnym przesłaniem

Ostatnio Sylwia Bomba pochwaliła się wyjątkowym nagraniem, na którym zamieściła obraz swojej sylwetki w różnych odsłonach. Wszystko po to, aby wyjść do internautów z ważnym przekazem. W opisie do kilkusekundowego nagrania załączyła opis:

YOU ARE BEAUTIFUL, na wypadek, gdyby nikt Ci tego nie powiedział. Na świecie nie ma ideałów, każdy ma mankamenty, które chce ukryć przed światem.

Sylwia Bomba od początku przygody z telewizją oraz internetem przeszła spektakularną metamorfozę. W pewnym momencie swojego życia ważyła 90 kilogramów. Postanowiła więc zastosować zbilansowaną dietę i wprowadzić do życia aktywność fizyczną. Dzięki tym zmianom zrzuciła około 30 kilogramów. Teraz zachwyca przemianą na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kulisy życia prywatnego oraz efekty sesji zdjęciowych. 

 

Reakcja internautów na nagranie gwiazdy. Posypały się gratulacje i słowa uznania

Influencerka regularnie publikuje materiały na Instagramie, a jej profil obserwuje ponad 816 tysięcy internautów. Sylwia Bomba udostępnia nie tylko kulisy swojego życia prywatnego czy efekty sesji zdjęciowych, ale również nie brakuje postów gwiazdy z dodatkowym przesłaniem. Na ostatnie nagranie obserwatorzy gwiazdy telewizji zareagowali w komentarzach. Nie zabrakło słów uznania i komplementów.

Każde ciało i każda kobieta jest piękna!
Ale przeszłaś długą i ciężką drogę, żeby mieć taką figurę!!! Udaje się to nielicznym! Szacun!
Dzięki Tobie zaczynam wierzyć w siebie.
Chyba każdemu czasem tego brakuje.
Nie każdy ma odwagę się do tego przyznać.
Więcej o: