Agnieszka Kotońska schudła 10 kg. Pochwaliła się efektami. "Co tutaj się wydarzyło?"

Agnieszka Kotońska zaczęła odchudzanie, gdy waga pokazywała 104 kg. Zdecydowała się przejść na dietę i schudła aż 30 kg. Okazuje się jednak, że to nie był koniec. Teraz pokazała zdjęcie obcisłym stroju i pochwaliła się kolejnymi zgubionymi kilogramami.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Nie da się ukryć, że Agnieszka jest jedną z bardziej charakterystycznych postaci tego show produkcji, czym zyskała wiele fanek i fanów. Agnieszka Kotońska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 337 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na publikowanych ostatnio przez nią zdjęciach, nie da się nie zauważyć, jaką metamorfozę przeszła.

Agnieszka Kotońska schudła 10 kg. Pochwaliła się efektami w obcisłym stroju

Agnieszka Kotońska swoją metamorfozę rozpoczynała ważąc podobno 104 kg. Zmiana nawyków żywieniowych oraz aktywność fizyczna sprawiły, że zrzuciła około 30 kg. - Rano kanapka z czarnego chleba, jajko, pół pomidora. Drugie śniadanie: małe musli, obiad: ryba gotowana, warzywa na parze. Podwieczorek: serek grani, kolacja: omlet. I hektolitry wody - mówiła o swojej diecie w "Dzień Dobry TVN". Jednak w rozmowie z "Co za tydzień" wyznała, że od tamtej pory wcale nie jest stale na diecie odchudzającej. - Ze mną to jest tak, że jak jadę na wakacje, to odpinam guzik od spodni. Nie mam żadnej diety, jem to, na co mam ochotę i trochę mi się przybiera. Akceptuję siebie, jestem taką kobietą, która sama siebie motywuje - powiedziała. 

Niedawno jednak Agnieszka Kotońska udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie, na którym zapozowała w opinającym ciało stroju i pochwaliła się efektami diety redukcyjnej:

Co tutaj się wydarzyło? 58 dzień redukcji -10 kg

- napisała.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska https://www.instagram.com/agnieszkakotonska/

Na początku lutego Agnieszka udostępniła na swoim profilu zdjęcie w bikini i już wtedy wiele osób komplementowało ją w komentarzach:

Super figura
Wow, ale sylwetka
Coraz piękniej
Super Aga... Pracuj dalej nad swoją sylwetką i nie patrz na tych co ci zazdroszczą
Pięknie Pani wygląda

- pisały internautki oraz internauci.

 
Więcej o: