Anna Lewandowska w zmysłowym nagraniu pokazała się w bieliźnie. Fani "zbierają szczękę z podłogi"

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Paryżu, z okazji trwającego tam tygodnia mody. Trenerka nie traci również szansy na pochwalenie się wieloma stylizacjami, które nosi w trakcie swojej podróży. Tym razem wstawiła zmysłowe nagranie, na którym zaprezentowała się m.in. w bieliźnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Znana większości osób również za sprawą męża - Roberta Lewandowskiego, który pełni funkcję kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej. Gwiazda uwielbia eksperymentować z modą, co wielokrotnie udowadniała, zachwycając internautów łączeniem krojów i kolorów. Czym tym razem zachwyciła swoich obserwatorów, będą we Francji?

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska ubiera się na wielkie wyjście. Trenerka zaprezentowała, jak wygląda w bieliźnie

W swoich mediach społecznościowych Anna Lewandowska pozostaje niezwykle aktywna. Część z jej wpisów dotyczy mody, a trenerka chętnie chwali się rozmaitymi stylizacjami. Pobyt w Paryżu z okazji tamtejszego trwającego tygodnia mody to świetna okazja, by zaprezentować kolejne modowe wybory. Żona Roberta Lewandowskiego zaskoczyła swoich odbiorców w social mediach wyjątkowym nagraniem w klimatycznym wydaniu prosto z hotelu, gdzie pokazała się m.in. w zmysłowej bieliźnie z ozdobnymi paskami. Oprócz tego trenerka podkreśliła nogi mocno dopasowanymi spodniami oraz nieco większą kurtką bomberką z wycięciem na dekolcie. Całość została uzupełniona butami na obcasie oraz ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi.

 

Anna Lewandowska postawiła na odważną stylizację w Paryżu. Fani są zachwyceni

Lewandowska udostępniła w sieci nagranie, na którym udokumentowała swoje przygotowania do wyjścia. Następnie gotowa podbijać Paryż przechadzała się po hotelowym pokoju, korytarzu, a na końcu wsiadła do windy. W sekcji komentarzy obserwatorzy nie szczędzili trenerce komplementów.

Piękna, zmysłowa i niezależna kobieta.
zbieram szczękę z podłogi, bogini.
Piękna i niepowtarzalna.
Zaczęli już kręcić najnowszą część 'Mission Impossible'?
Wow boska! Jak kocica.
Ideał kobiety! Zdecydowanie.
masz idealne wyczucie stylu i klasy.
Czy można być bardziej perfekcyjna?

Pojawiły się też głosy niezrozumienia i krytyki. 

A co Pani ma wspólnego z modą?
Więcej o: