Anna Lewandowska w zmysłowym nagraniu pokazała się w bieliźnie. Fani "zbierają szczękę z podłogi"

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Paryżu, z okazji trwającego tam tygodnia mody. Trenerka nie traci również szansy na pochwalenie się wieloma stylizacjami, które nosi w trakcie swojej podróży. Tym razem wstawiła zmysłowe nagranie, na którym zaprezentowała się m.in. w bieliźnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Znana większości osób również za sprawą męża - Roberta Lewandowskiego, który pełni funkcję kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej. Gwiazda uwielbia eksperymentować z modą, co wielokrotnie udowadniała, zachwycając internautów łączeniem krojów i kolorów. Czym tym razem zachwyciła swoich obserwatorów, będą we Francji?

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Renee Zellweger Renée Zellweger schudła 14 kg po roli w "Bridget Jones". Jak?

Anna Lewandowska ubiera się na wielkie wyjście. Trenerka zaprezentowała, jak wygląda w bieliźnie

W swoich mediach społecznościowych Anna Lewandowska pozostaje niezwykle aktywna. Część z jej wpisów dotyczy mody, a trenerka chętnie chwali się rozmaitymi stylizacjami. Pobyt w Paryżu z okazji tamtejszego trwającego tygodnia mody to świetna okazja, by zaprezentować kolejne modowe wybory. Żona Roberta Lewandowskiego zaskoczyła swoich odbiorców w social mediach wyjątkowym nagraniem w klimatycznym wydaniu prosto z hotelu, gdzie pokazała się m.in. w zmysłowej bieliźnie z ozdobnymi paskami. Oprócz tego trenerka podkreśliła nogi mocno dopasowanymi spodniami oraz nieco większą kurtką bomberką z wycięciem na dekolcie. Całość została uzupełniona butami na obcasie oraz ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi.

 

Anna Lewandowska postawiła na odważną stylizację w Paryżu. Fani są zachwyceni

Lewandowska udostępniła w sieci nagranie, na którym udokumentowała swoje przygotowania do wyjścia. Następnie gotowa podbijać Paryż przechadzała się po hotelowym pokoju, korytarzu, a na końcu wsiadła do windy. W sekcji komentarzy obserwatorzy nie szczędzili trenerce komplementów.

Piękna, zmysłowa i niezależna kobieta.
zbieram szczękę z podłogi, bogini.
Piękna i niepowtarzalna.
Zaczęli już kręcić najnowszą część 'Mission Impossible'?
Wow boska! Jak kocica.
Ideał kobiety! Zdecydowanie.
masz idealne wyczucie stylu i klasy.
Czy można być bardziej perfekcyjna?

Pojawiły się też głosy niezrozumienia i krytyki. 

A co Pani ma wspólnego z modą?
Więcej o: