41-letnia Marta Chodorowska nago przed obiektywem. Internauci pod wrażeniem. "O matko!"

Marta Chodorowska wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, której efekty wywołały spore poruszenie ze strony obserwujących ją internautów. Aktorka poszła o krok dalej i zdecydowała się na odważne pozowanie nago, zasłaniając się jedynie rozpiętym płaszczem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Chodorowska, znana głównie z roli Klaudii w serialu "Ranczo" oraz grania na deskach teatru, na instagramowym profilu zebrała już ponad 40 tysięcy obserwujących. Gwiazda regularnie publikuje posty upubliczniające jej zawodowe poczynania, lecz na próżno szukać wśród zdjęć chwil z bliskimi. Dla aktorki prywatność męża oraz syna to priorytet. Tym razem gwiazda telewizji zaprezentowała się w wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Odważne kadry ukazujące nagość. Marta Chodorowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Marta Chodorowska nie boi się podejmować kolejnych wyzwań. Tym razem wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której zapozowała przed obiektywem aparatu zupełnie nago. Jedyną towarzyszącą jej rzeczą z garderoby był długi, rozpinany płaszcz w czarnym kolorze oraz lakierowane, złote szpilki. Dodatkowo aktorka zachwyciła zaczesaną do tyłu i wystylizowaną fryzurą oraz mocnym makijażem z akcentem na oczy. Chodorowska przybiera na kadrach rozmaite pozy i eksponuje smukłe nogi. 

 

Internauci nie szczędzą aktorce komplementów. Chodorowska zachwyca

Aktorka aktywnie działa w mediach społecznościowych i bierze udział w wielu dyskusjach społecznych i kampaniach. Chętnie uczestniczy również w sesjach zdjęciowych, których efektami chwali się w sieci. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już spore grono prawie 42 tysiące obserwatorów. Na serię dwóch ostatnich zdjęć z rozmaitymi pozami fani szybko zareagowali w komentarzach.

Pięknej to we wszystkim pięknie!
Hmmm dech zapiera!
O matko! Piękny widok
Piękna kobieta i wspaniała aktorka
Masz najpiękniejsze nogi na świecie.
Więcej o: