Kucharz z MasterChefa schudł bez stosowania diety. Zrezygnował tylko z dwóch rzeczy. "Nie do wiary"

Tomasz Jakubiak, który swoją przygodę z telewizją zaczął od występów w programach śniadaniowych, a następnie pojawił się w roli jurora w "MasterChef Junior", przeszedł ogromną przemianę wizerunkową. Kucharz na Instagramie ujawnił, że wyeliminował z diety dwa produkty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny znany wielu osobom z cieszącego się coraz większą popularnością programu telewizyjnego "Jakubiak lokalnie". Początkowo pojawiał się w telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN" oraz programie "Pytanie na śniadanie" na antenie Telewizji Polskiej. Tomasz Jakubiak zastąpił jurora Mateusza Gesslera w 7. edycji programu "MasterChef Junior".

Zobacz wideo Jak zachęcić niejadka do jedzenia?

Tomasz Jakubiak przeszedł spektakularną metamorfozę. Kucharz ujawnia szczegóły na Instagramie

Tomasz Jakubiak jest stale aktywny na Instagramie, a jego konto można znaleźć pod nazwą @tomasz_jakubiak. Sztuką kulinarną pasjonował się już od najmłodszych lat. Na jego koncie znajdują się dwie cenione książki kulinarne. W pewnym momencie swojej kariery postanowił zrzucić niechciane kilogramy. Okazuje się, że gwiazda telewizji nie stosowała żadnych specjalnych i restrykcyjnych diet. Jakubiak podzielił się z internautami, że w jego jadłospisie na próżno można było znaleźć produkty zawierające gluten. Całkowicie zrezygnował również z picia alkoholu. Kucharz zamieścił post z kolażem kilku zdjęć, na których zaprezentował swój wizerunek w różnych krajach. Załączył również opis:

Był Tomek i nie ma Tomka. Zero diety, ale prawie zero glutenu i alko!! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje.
 

Nowy wizerunek Tomasza Jakubiaka. Co sądzą internauci?

Jeden z ostatnich postów na Instagramie Tomasza Jakubiaka, na którym zaprezentował swój odmieniony wizerunek i przygodę z odchudzaniem, szybko stał się popularny. Zdjęcie zebrało prawie 1,8 tysięcy polubień oraz ponad 70 komentarzy, których wciąż przybywa. Internauci w sekcji komentarzy gratulują i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Super zmiana.
Jak się wytnie węgle, to od razu waga leci w dół, tylko jak żyć bez carbonary albo panuzzo dobrej mortadela.
Azja odchudza! Ja w podróży przez 7 miesięcy i kilogramy leciały jeden za drugim.
Super... Ile schudłeś?
Super wyglądasz, tak trzymaj. Niezła metamorfoza.
Że niby Pan tak zeszczuplał? Tak serio? Jak to możliwe?
Nie do wiary.

Pojawiło się również pytanie, ile kilogramów udało się zrzucić Jakubiakowi. Ten pośpieszył z odpowiedzią.

Nie wiem, ale bardziej obwody.
Więcej o: