W latach 90. podbijała Hollywood. Potem pojawiły się problemy. Co stało się z gwiazdą "Dynastii"?

Heather Locklear w latach 90. była jedną z najpopularniejszych gwiazd amerykańskich seriali. Jej losy były jednak bardzo burzliwe. Na odwyku była ponad 20 razy. Uzależnienie doprowadziło ją do problemów z prawem. Groziła policjantom, że ich zabije.

Heather Locklear na ekranie można oglądać już od ponad 40 lat. Popularność przyniosły jej zwłaszcza role w znanych serialach, jak "Melrose Place" czy "Dynastia". W latach 90. była jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood. Pięciokrotnie nominowano ją do nagrody Złotego Globu dla najlepszej serialowej aktorki. Jej losy były jednak bardzo burzliwe. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Burzliwe życie Heather Locklear. Kariera i związki 

Heather Locklear urodziła się 25 września 1961 r. w Los Angeles w Kalifornii. Już jako nastolatka zachwycała urodą. Karierę rozpoczęła w wieku 19 lat. Zagrała wtedy w serialu kryminalnym "CHiPs". Wciąż spływały do niej kolejne role. W latach 1981-1989 wcielała się w postać  Sammy Jo Carrington w "Dynastii", która to przyniosła jej największą popularność. Choć zagrała w kilku filmach, to przede wszystkim była gwiazdą seriali

 

Heather Locklear miała bardzo burzliwe życie uczuciowe. W połowie lat 80. wzięła ślub z perkusistą zespołu Mötley Crüe, Tommy'm Lee. Małżeństwo przetrwało siedem lat. Jej kolejnym mężem był Richie Sambora. Para doczekała się córki, ale małżeństwo również zakończyło się rozwodem. W 2011 roku ogłosiła zaręczyny z aktorem Jackiem Wagnerem. Niestety, ten związek także nie przetrwał próby czasu. 

 

Burzliwe życie Heather Locklear. Uzależnienie i problemy psychiczne 

Heather Locklear od lata zmaga się się z uzależnieniem. W magazynie "People" można przeczytać, że aktorka była na odwyku ponad 20 razy. Heather Locklear cierpi również na depresję i zaburzenia lękowe. Kilkukrotnie podejmowała próby samobójcze, mieszając leki z alkoholem. Uzależnienie doprowadziło również aktorkę do problemów z prawem. 

W 2009 Heather Locklear została zatrzymana za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. W badaniu krwi nie wykryto jednak alkoholu, ani narkotyków. Nieprawidłowa jazda spowodowana była prawdopodobnie działaniem silnych leków. W 2018 roku głośno było o jej aresztowaniu za przemoc domową i pobicie funkcjonariusza policji. Groziła również policjantom, że ich zastrzeli. 

Problemy z alkoholem i zdrowiem psychicznym, a także głośne aresztowania sprawiły, że kariera aktorki zdecydowanie wyhamowała. Na wielkim ekranie można ją było oglądać po raz ostatni w filmie "Straszny film 5" z 2013 roku. W 2021 zagrała główną rolę w niezbyt popularnej produkcji "Don't Sweat The Small Stuff: The Kristine Carlson Story". 

 

Jeśli ty lub ktoś z twoich bliskich potrzebujecie pomocy, zadzwoń na bezpłatny numer 800 70 2222. Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Więcej o: