Jest najbardziej wytatuowaną nauczycielką w okolicy. Zdradziła reakcje na jej wizerunek. "Byłam w szoku"

Iva Jorg to młoda nauczycielka z Las Vegas, która ostatnio na swoim profilu na TikToku postanowiła podzielić się relacją ze swojego pierwszego dnia pracy w szkole. Podczas gdy kobieta była bardziej zaniepokojona poznaniem nowych uczniów, widzowie skupili się na jej wytatuowanych rękach. TikTokerka nie pozostawiła sprawy bez komentarza.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy nauczyciel może mieć tatuaże? Mimo że obecnie coraz więcej osób decyduje się odkrywać swoich "dziary" w miejscach pracy, to wciąż w szkołach i na uczelniach są one stosunkowo rzadko spotykane wśród nauczycieli. Można więc pomyśleć, że pracodawcy obawiają się, że odważniejszy wygląd ich pracowników popsuje nieskazitelny wizerunek firmy. 

Takie stereotypowe myślenie często również spotykane jest wśród rodziców, którzy posyłają swoje pociechy do szkół. Z błędnym przekonaniem, że tatuaże w pracy mogą wiązać się z brakiem odpowiednich kompetencji, postanowiła zawalczyć młoda nauczycielka z Las Vegas. Podczas wykonywania pracy, kobieta nie stroni od pokazywania swoich wytatuowanych rąk. Z jaką reakcją spotkała się w szkole

Czy nauczyciel może mieć tatuaże? Internauci w szoku 

Iva Jorg opublikowała ostatnio na swoim tiktokowym profilu nagranie, na którym podekscytowana oczekuje przybycia swoich nowych uczniów. Internauci bardzo szybko zwrócili jednak uwagę na pewien ciekawy szczegół, a dokładnie.... wytatuowane ręce młodej nauczycielki! W komentarzach natychmiast zaczęły pojawiać się pytania dotyczące nietypowego wizerunku dla pracownika szkoły. 

Czy trudno było dostać pracę z twoimi tatuażami? 
Zazdroszczę ci, że nie musisz ukrywać tatuaży. Ja jestem recepcjonistką w podstawówce i muszę zakrywać swoje.
Nauczyciele mogą mieć tatuaże?! 
Jestem taka szczęśliwa, że cię znalazłam! Mam tatuaże na obu ramionach i byłam zestresowana rozpoczęciem pracy w szkole z tego powodu. 

- komentowali internauci. 

OFERTY AVANTI24.PL: Te ubrania sprawią, że polubisz wiosnę! Wygodne buty i stylowe kamizelki otulą jak kołderka

Jak na tatuaże nauczycielki zareagowano w szkole? Kobieta nie kryła swojego zdziwienia

Młoda nauczycielka z Las Vegas nie zostawiła zaciekawionych fanów bez odpowiedzi. 

Na początku byłam w szoku, ale jak dotąd nie miałam żadnych problemów! Miałam mnóstwo ofert pracy w szkołach, od nauczania po pracę w dziale prawnym. My też jesteśmy ludźmi i chcemy wyrażać siebie!

 - wyjawiła Iva Jorg. 

Zobacz wideo Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, tańczy w bikini. Spójrzcie na te tatuaże
Więcej o: