Horoskop dzienny 5 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 marca. Niedziela może być jak spokojny pejzaż lub sztorm na otwartym morzu. Co czeka Cię tym razem? Sprawdź co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Otrzymasz dziś wiadomość od kogoś, kto kiedyś był Ci bliski. Zanim wejdziesz ponownie do tej samej rzeki zastanów się, jaki jest prawdziwy motyw tej osoby. 

Zobacz wideo Majka Jeżowska o pracy z Bartoszem Gelnerem na planie "Pokolenia Ikea". To ona wymyśliła TO zdanie

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię miły dzień w gronie najbliższych, to dobry czas, aby snuć plany na przyszłość. Nie musisz martwić się ani o finanse ani o to, czy starczy Ci sił. Dasz sobie radę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Co stanie się gdy powiesz głośno o swoich potrzebach? Być może ktoś poczuje się zagrożony inna osoba może nawet się obrazi, ale Ty możesz tylko zyskać. 

Te znaki zodiaku bywają przemądrzałe!Te znaki zodiaku "zadzierają nosa"! Są przekonane, że zawsze najlepiej

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś świętować sukces, który od dawna wisiał w powietrzu. Twoja praca została doceniona, lata poświęceń właśnie przynoszą pierwsze efekty. A będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Lew

Czujesz, że Twoje sprawy nie idą w dobrym kierunku? Może to już czas zmienić azymut i podziałać inaczej niż zwykle. Spróbuj obrać nowy kierunek, zamiast kroczyć tą samą grząską drogą. 

Horoskop dzienny - Panna

Czujesz, że opadasz z sił? Odpuść dziś wszystkie ważne sprawy i zajmij się swoim zdrowiem. Im bardziej się spalasz tym dalej jesteś od zamierzonego celu. 

Horoskop dzienny - Waga

Otrzymasz dziś wiadomość od kogoś kto od dłuższego czasu rzuca w Twoją stronę rozmarzone spojrzenia. Jeśli Twoje serce czuje to samo, jest szansa na naprawdę wartościowy związek. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Twój styl bycia sprawia, że czasami ktoś może poczuć się urażony. Uważaj zwłaszcza w relacjach z bliskimi, którzy naprawdę Cię kochają i dobrze Ci życzą. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zostań dziś w domu i pomóż zorganizować rodzinne życie na kolejny tydzień. Twoja ciągła nieobecność sprawia, że partner czuje się bardzo samotny. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Marzy Ci się zmiana? Pamiętaj, aby nie działać pochopnie zaplanuj wszystkie działania z kimś kto naprawdę zna się na rzeczy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Co sprawia, że czujesz że żyjesz? Przestań żyć problemami, bo tylko przyciągniesz kolejne. Załóż różowe okulary i podaruj sobie dawkę optymizmu. 

Jaki kamień jest przypisany do twojego znaku zodiaku? Noś go przy sobie, a przyniesie ci szczęścieSprawdź, jaki kamień szlachetny jest przypisany do twojego znaku zodiaku

Horoskop dzienny - Ryby 

Miłość to tlen, który sprawia, że życie nabiera sensu. Odstaw wszystkie sprawy na bok i zajmij się swoim związkiem.

Więcej o: