Horoskop dzienny 5 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 marca. Niedziela może być jak spokojny pejzaż lub sztorm na otwartym morzu. Co czeka Cię tym razem? Sprawdź co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Otrzymasz dziś wiadomość od kogoś, kto kiedyś był Ci bliski. Zanim wejdziesz ponownie do tej samej rzeki zastanów się, jaki jest prawdziwy motyw tej osoby. 

Zobacz wideo Majka Jeżowska o pracy z Bartoszem Gelnerem na planie "Pokolenia Ikea". To ona wymyśliła TO zdanie

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię miły dzień w gronie najbliższych, to dobry czas, aby snuć plany na przyszłość. Nie musisz martwić się ani o finanse ani o to, czy starczy Ci sił. Dasz sobie radę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Co stanie się gdy powiesz głośno o swoich potrzebach? Być może ktoś poczuje się zagrożony inna osoba może nawet się obrazi, ale Ty możesz tylko zyskać. 

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś świętować sukces, który od dawna wisiał w powietrzu. Twoja praca została doceniona, lata poświęceń właśnie przynoszą pierwsze efekty. A będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Lew

Czujesz, że Twoje sprawy nie idą w dobrym kierunku? Może to już czas zmienić azymut i podziałać inaczej niż zwykle. Spróbuj obrać nowy kierunek, zamiast kroczyć tą samą grząską drogą. 

Horoskop dzienny - Panna

Czujesz, że opadasz z sił? Odpuść dziś wszystkie ważne sprawy i zajmij się swoim zdrowiem. Im bardziej się spalasz tym dalej jesteś od zamierzonego celu. 

Horoskop dzienny - Waga

Otrzymasz dziś wiadomość od kogoś kto od dłuższego czasu rzuca w Twoją stronę rozmarzone spojrzenia. Jeśli Twoje serce czuje to samo, jest szansa na naprawdę wartościowy związek. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Twój styl bycia sprawia, że czasami ktoś może poczuć się urażony. Uważaj zwłaszcza w relacjach z bliskimi, którzy naprawdę Cię kochają i dobrze Ci życzą. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zostań dziś w domu i pomóż zorganizować rodzinne życie na kolejny tydzień. Twoja ciągła nieobecność sprawia, że partner czuje się bardzo samotny. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Marzy Ci się zmiana? Pamiętaj, aby nie działać pochopnie zaplanuj wszystkie działania z kimś kto naprawdę zna się na rzeczy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Co sprawia, że czujesz że żyjesz? Przestań żyć problemami, bo tylko przyciągniesz kolejne. Załóż różowe okulary i podaruj sobie dawkę optymizmu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Miłość to tlen, który sprawia, że życie nabiera sensu. Odstaw wszystkie sprawy na bok i zajmij się swoim związkiem.

Więcej o: