Darmowy McDonald's do końca życia? Z tą kartą to możliwe

Darmowy McDonald's do końca życia bez ograniczeń? Wyobraź sobie, że po prostu pokazujesz swoją złotą kartę i dostajesz darmowe hamburgery i frytki do końca życia. Poznaj jej historię oraz sposoby, jak ją zdobyć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co byś zrobił, żeby dostać darmowe McDonald's na rok? Co powiesz na darmowy McDonald's przez całe życie? Dla niektórych to marzenie jest rzeczywistością. Restauracja od lat oferuje klientom wiele rozmaitych akcji marketingowych, podczas których chętniej odwiedzają popularne sieci fast foodów.

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Prawdziwa historia tajemniczej złotej karty McDonald's. Czym jest McGold Card?

O tajemniczej McGold Card zrobiło się głośno, gdy aktor Rob Lowe błysnął swoją w programie Jimmy Kimmel Live w 2015 roku. Lowe nie dostał jednak swojej tylko za to, że jest sławny. Okazuje się, że przyjaźni się także z Davidem Petersonem, który jest właścicielem sześciu lokalizacji McDonald's w Kalifornii i którego tata wynalazł Egg McMuffin. Z kartą w ręku aktor był uprawniony do nieograniczonego darmowego jedzenia we franczyzach przyjaciela przez rok.

Lowe nie jest pierwszą osobą, która otrzymała złotą kartę McDonald's. Franczyzobiorca podarował również jedną z nich lokalnemu filantropowi Larry'emu Crandellowi jako prezent na 90. urodziny. Wśród posiadaczy McGold Card znaleźli się również Bill Gates, Warrett Bufett oraz Mitt Romney.

Jak dostać złotą kartę McDonald's i dostęp do nielimitowanego jedzenia w restauracji do końca życia?

Z czasem sytuacja się zmieniła i restauracja przyznaje takie talony również pozostałym konsumentom, nie tylko osobom popularnym i sławnym. Po zmianie zasad od teraz każdy właściciel danej franczyzy może przyznać kartę tzw. lokalnym bohaterom. W 2013 roku właśnie w taki sposób został nią nagrodzony Charles Ramsey. Mężczyzna podczas wizyty w restauracji porzucił swoje jedzenie i natychmiastowo ruszył na pomoc trzem kobietom, które w tym czasie próbowano uprowadzić. Właściciel restauracji w Ohio postanowił nagrodzić odwagę Ramsaya złotą kartą. Inna restauracja w USA uhonorowała tym wyróżnieniem swoją wierną klientkę z okazji jej 100. urodzin. Sieć restauracji McDonald's co jakiś czas organizuje również loterie, w których każdy z konsumentów może wygrać nielimitowane jedzenie w restauracji. Na razie w gronie nagrodzonych nie ma nikogo z Polski.

Więcej o: