Ewelina Lisowska zdjęła doczepy. Pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy

Ewelina Lisowska uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio wokalistka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie kulisami wizyty w salonie fryzjerskim. Przy okazji gwiazda zdradziła, że zdecydowała się zdjąć doczepy i zaprezentowała prawdziwą kondycję swoich włosów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewelina Lisowska to znana i ciesząca się sympatią widzów polska wokalistka, gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów. Większą popularność zyskała, dzięki udziałowi w programie telewizyjnym typu talent show "X Factor" emitowanym w telewizji TVN. Wokalistka od początku obecności w show-biznesie przeszła ogromną metamorfozę.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska nie chce wychodzić za mąż! Wyznaje: Jestem wieśniakiem

Ewelina Lisowska pokazała swoje włosy bez doczepów. Jak wyglądają?

Gwiazdy często decydują się na skorzystanie z różnych zabiegów w salonach fryzjerskich. Ostatnio wyjątkową popularnością cieszy się zagęszczanie włosów oraz ich przedłużanie. Lisowska ujawniła, że po roku noszenia doczepów zdecydowała się je ściągnąć. Artystka zaznacza, że jest zadowolona z kondycji naturalnych włosów, jednak, że nigdy nie były one gęste. Dlatego też podjęła decyzję o doczepieniu dodatkowych pasm tzw. metodą kanapkową. W relacji na Instagramie wyznała:

Nie są oczywiście gęste, bo nigdy nie miałam gęstych włosów, ale po roku przedłużania są w naprawdę fajnej kondycji. Bo też stawiam na pielęgnację. Jak na moje włosy są całkiem fajne.

Ewelina Lisowska zdjęła doczepyEwelina Lisowska zdjęła doczepy Screen z Instagram.com/ ewelinalisowskaofficial

Przedłużanie włosów metodą kanapkową. Na czym polega?

Wiele gwiazd decyduje się na doczepianie włosów w celu ich zagęszczania i przedłużania czy też noszenia peruki. Do grona tych gwiazd należy m.in. Beata Kozidrak czy Magda Gessler. Ewelina Lisowska zdradziła, że dzięki regularnym wizytom w salonie fryzjerskim może pochwalić się długimi i gęstymi pasmami. Stosowana przez nią metoda na tzw. kanapki daje naturalny efekt, z którego sama wokalistka jest wyjątkowo zadowolona. Przedłużanie włosów metodą kanapkową, jest praktycznie nieinwazyjne i polega na połączeniu naturalnych włosów z dopinkami, czyli kanapkami umieszczonymi na cienkiej, kilkucentymetrowej silikonowej taśmie.

Ewelina Lisowska - nowa fryzuraEwelina Lisowska - nowa fryzura Screen z Instagram.com/ Ewelina Lisowska

Więcej o: