Edyta Górniak szczerze o swojej emeryturze. "Trzeba się samemu zorganizować"

Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jak planuje spędzić emeryturę. Choć do tego jeszcze daleka droga, gwiazda przyznaje, że pragnie wtedy żyć bardzo ograniczenie i naturalnie. Opowiedziała też nieco o finansach na czas emerytury.

Edyta Górniak jest znaną i cenioną wokalistką, która w listopadzie tego roku będzie obchodziła swoje 50. urodziny. I choć do emerytury jeszcze daleko, gwiazda opowiedziała, jakie ma na nią plany. Okazuje się też, że nie liczy też na świadczenie od państwa.

Zobacz wideo Majka Jeżowska o seksie przed koncertem, zdrowotnym aspekcie seksu i... Edycie Górniak

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyty Górniak o emeryturze. "Trzeba się samemu zorganizować"

Edyta Górniak zapytana o emeryturę od razu się roześmiała. Gwiazda przyznała, że nie liczy na świadczenie od państwa, dlatego sama stara się zabezpieczyć swoją przyszłość, jeśli chodzi o finanse na ten czas. - Staram się żyć tak, żebym nie musiała żyć z emerytury. Raczej trzeba się samemu zorganizować - powiedziała w trakcie wywiadu z "Faktem". Co jednak planuje robić podczas emerytury?

Jak Edyta Górniak planuje spędzić emeryturę? "Chciałabym mieszkać na malutkiej wyspie"

Edyta Górniak podczas rozmowy wyznała, że uwielbia, gdy podczas urlopu może w piżamie udać się na brzeg morza i wejść do wody. Nie przejmuje się wtedy fryzurą, a na twarz nakłada jedynie krem. Przyznaje, że podobnie planuje spędzić emeryturę.  - Chciałabym mieszkać na malutkiej wyspie i tam opiekować się zwierzętami, które będą mnie potrzebowały. Żyć bardzo organicznie, blisko ziemi, blisko Boga, blisko natury. Przyjaźnić się z różnymi stworzeniami. Doświadczać cudów, które są codziennie na naszych oczach, tylko ich nie zauważamy - opowiada.

Gwiazda planuje również postawić na naturalność w kwestii wyglądu.  - Bez obcasów, bez rzęs przyklejonych, bez diamencików, bez niczego po prostu. Bardzo zen, bardzo naturalnie - przyznaje w rozmowie. Wskazuje też, że zależy jej na tym, by podczas emerytury żyć z daleka od sztucznej inteligencji. Gwiazda pragnie postawić na spokój, harmonię i naturę.

Więcej o: