Grał w "Na dobre i na złe". Był gwiazdą TVP i Polsatu. Dziś pracuje w warzywniaku. Co na to fani?

Znany aktor, który był gwiazdą seriali na TVP i w Polsacie podczas pandemii zdecydował się na znaczącą zmianę w karierze i zaczął pracę w ... warzywniaku. Co na to fani?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Rogacewicz to aktor, którego mogliśmy oglądać w takich serialach jak między innymi Na dobre i złe czy Przyjaciółki. Podczas pandemii postanowił przewartościować swoje życie i otworzył w Warszawie warzywniak U Aktora.

Marcin Rogacewicz to aktor, którego możemy kojarzyć z największych produkcji TVP i Polsatu

Aktor odkrywał jedne z głównych ról w serialach takich jak Na dobre i na złe, później w jego serialowym dorobku znalazły się również takie produkcje jak Agentki, Szpilki na Giewoncie, Przyjaciółki czy Korona królów.  Aktor w czasie pandemii, gdy wiele produkcji wstrzymało zdjęcia, postanowił spełnić marzenie i otworzyć warzywniak U aktora.

42-latek latem 2022 roku postanowił otworzyć własny biznes. Decyzją pochwalił się na swoim instagramie:

Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko. Wiele warunków zbiegło się, by to ziarenko zaczęło zapuszczać korzenie i kiełkować ponad urodzajną glebę.

— napisał.

 

OFERTY AVANTI24.PL: "Sezon na" czarne biustonosze: ten z koronką jest zmysłowy i świetnie trzyma piersi

Aktor łączy pracę na planie z pracą w warzywniaku, w którym na co dzień możemy go spotkać za ladą

Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia

Spełnienie jego marzenia o sklepie z warzywami nie było jednak usłane różami. Rogacewicza na samym początku drogi spotkało sporo przeciwieństw losu, o czym opowiedział fanom:

Moim pierwszym krokiem w drodze do stworzenia "Warzywniaka u Aktora" było zakupienie budki, która kiedyś pełniła już podobną funkcję. Jednak po otwarciu jej stan techniczny okazał się tak druzgocący, że postanowiłem zakończyć żywot wysłużonej już budki i zrównać ją z ziemi

— przyznał w sieci.

 

Aktor nie kryje wdzięczności za wsparcie fanów i rodziny. Na swoim Instagramie podziękował klientom i fanom, którzy przychodzą do niego i podczas zakupów dzielą się z nim historiami, przepisami i wypełniają miejsce ciepłem i dobrą atmosferą.

Fani od razu zareagowali na informację o nowej działalności aktora

Obserwatorzy od razu postanowili wesprzeć aktora w jego nowym biznesie, komentując jego zdjęcia słowami pełnymi wsparcia:

Nie mieszkam w Warszawie, ale jeśli będę tam, chociaż przejazdem, obiecuję wpaść na zakupy.

Wszystko wygląda obłędnie.
Panie Marcinie, bardzo trzymam za Pana kciuki, by dalej Pan spełniał to marzenie.
Trudny biznes, ale życzę powodzenia.
Przepiękny warzywniak
 

Jeśli macie ochotę, możecie odwiedzić warzywniak Marcina Rogacewicza, który znajduje się przy ul. Wolność 1/3 w Warszawie. On sam natomiast wciąż podkreśla, że nie porzucił aktorstwa i tych, którzy chcą się o tym przekonać, zaprasza do stołecznych teatrów — Komedia i Capitol.

Zobacz wideo
Więcej o: