Michał Szpak w krótkich włosach. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Długie, najczęściej falowane włosy to charakterystyczny element wizerunku, któremu Michał Szpak od lat jest wierny. Jednak jak wyglądałby w krótkich? Dzięki fryzjerowi gwiazd, Łukaszowi Urbańskiemu, przeszedł wirtualną metamorfozę. Zmiana jest naprawdę zaskakująca!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Łukasz Urbański, znany fryzjer gwiazd, postanowił na swoim instagramowym profilu zafundować kilku gwiazdom wirtualną zmianę fryzury. Na udostępnionych przez niego relacjach zobaczyć można m.in. Kingę Rusin w jasnym blondzie, Magdę Gessler w krótkich i ciemnych włosach czy Joannę Krupę w różu. Na prośbę obserwujących go osób metamorfozie poddał także Michała Szpaka.

Michał Szpak po metamorfozie. Jak wyglądałby w krótkich włosach? 

Michał Szpak, który skończy w tym roku 33 lata, jest jednym z popularniejszych artystów w Polsce. Rozpoznawalność zyskał jako 21-latek za sprawą udziału w programie "X Factor", w którym zajął drugie miejsce. Dziś na koncie ma już liczne nagrody za swoją muzyczną działalność. Jednym ze znaków rozpoznawczych Michała Szpaka są jego długie włosy. Taką fryzurę artysta nosi bowiem od początku pojawienia się w show-biznesie. Nic więc dziwnego, że wiele osób było ciekawych, jak Michał Szpak wyglądałby w krótkich włosach. Dzięki wizualizacjom Łukasza Urbańskiego stało się to możliwe. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie! 

Michał Szpak po wirtualnej metamorfozieMichał Szpak po wirtualnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/

Stylista fryzur, oprócz zdjęcia Michała Szpaka przed i po wirtualnej zmianie fryzury, dołączył także ankietę, by sprawdzić, jakiego zdania są internautki oraz internauci. Okazuje się, że znacznej większości osób przemiana Michała Szpaka bardzo się spodobała. Aż 74 procent głosujących zaznaczyło odpowiedź "wow, niech skraca", a tylko 27 procent było zdania, że "Michał tylko w długich".

Więcej o: