To ona śpiewała w popularnym filmie. "Znacie mój głos, ale nie twarz". Do "Mam talent" poszła to zmienić

Choć głos Loran Allred poznały i pokochały miliony osób, niewiele kojarzyło ją samą. Wszystko dlatego, że zza kulis zaśpiewała niezwykle piękną i poruszającą piosenkę z popularnej produkcji. Mimo że utwór cieszył się międzynarodową sławą, ona pozostała w cieniu. Postanowiła to jednak zmienić.

Gdy Loran Allred weszła na scenę w brytyjskim "Mam talent" nikt nie spodziewał się tego, co miało nastąpić. Kobieta postanowiła zaprezentować utwór "Never Enough" z filmu "The Greatest Showman". Zrobiła to dlatego, że to właśnie ona stała za wykonaniem oryginału.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gal Gadot i inne gwiazdy ze specjalnym występem dla swoich fanów

Niewiele osób wiedziało, że to ona zaśpiewała ogólnoświatowy hit

Piosenka "Never Enough" stała się ogólnoświatowym hitem, który w kilku krajach, w tym także w Polsce zyskał status złotego. Znają ją nawet osoby, które nigdy nie widziały filmu, z którego pochodzi. Nie każdy jednak wie, że utworu nie zaśpiewała aktorka grająca Jenny Lind, a ktoś zupełnie inny. Prawdziwa wokalistka nie stała się jednak międzynarodową gwiazdą, gdyż wolała śpiewać zza kulis. Mimo to kilka lat po premierze filmu postanowiła wyjść na scenę i w brytyjskim "Mam talent" pokazać, kto stoi za ogólnoświatowym hitem. Po jej występie Simon Cowell stwierdził, że zaniemówił z wrażenia. 

Przyznała, że to ona stała za wykonaniem międzynarodowego hitu. "Niektórzy z was mogą już nać mój głos, ale na pewno nie twarz"

Loren Allred pojawiła się w 15. edycji brytyjskiego programu "Mam talent". - Myślę, że niektórzy z was mogą już znać mój głos, ale na pewno nie twarz. To dlatego, że zaśpiewałam utwór "Never Enough" w filmie "The Greates Showman" — powiedziała. Okazało się, że początkowo została zatrudniona do nagrania pomocniczych wokali dla aktorek, a sam utwór miała wykonać Rebecca Ferguson, czyli odtwórczyni roli Jenny. Gdy ta jednak usłyszała głos Loren bez wahania stwierdziła, że to ona powinna zaśpiewać. I tak też się stało. Aktorka jedynie poruszała ustami.

 

Gdy skończyła śpiewać, otrzymała owacje na stojąco oraz złoty przycisk

Jurorzy nie kryli zaskoczenia. Simon Cowell zapytał Loran, dlaczego nie wykorzystała okazji i nie zawalczyła o sławę, na co wokalistka przyznała szczerze, że dotychczas wolała śpiewać zza kulis, gdyż czuła się bardziej komfortowo. Jednak dojrzała do tego, by w końcu pokazać swoją twarz i stanąć na scenie w blasku reflektorów. Jak zdradziła, od zawsze czuła, że ta piosenka jest jej przeznaczona, dlatego to właśnie ją zaśpiewała. Jej wykonanie było tak przejmujące i piękne, że bez słowa została nagrodzona złotym przyciskiem, a później dotarła do finału, gdzie zajęła 9. miejsce. W 2021 roku wydała pierwszą płytę.

Więcej o: