Jej córka trafiła do szpitala. Pokazała, co teściowa robiła każdego dnia. "Masz wielkie szczęście"

Dobre relacje z teściową to wielkie szczęście. Przekonała się o tym jedna z tiktokerek. Kobieta podzieliła się szczególnym nagraniem. Gdy jej córeczka trafiła do szpitala, z nieocenioną pomocą przyszła babcia.

Relacje między teściową a synową lub zięciem bywają skomplikowane. Zdarza się, że dochodzi między nimi do sporów czy kłótni, nawet popkultura przedstawia je w zantagonizowany sposób. Często jednak stosunki między teściową czy świekrą a synową są całkowicie normalne i bezproblemowe. A szczególnie gdy w grę wchodzą ukochani wnukowie, nieporozumienia odchodzą na dalszy plan. Jedną z takich sytuacji pokazała jakiś czas temu tiktokerka Lisa Hayim.

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jej córka trafiła do szpitala. Oto co teściowa robiła każdego ranka

Lisa Hayim publikuje na TikToku treści związane z macierzyństwem, a bohaterką wielu filmików jest jej córeczka. Jakiś czas temu kobieta opublikowała post, w którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami szczególną historią. Tym razem główną bohaterką była jednak teściowa. Okazało się, że 16-miesięczna córka Lisy na pięć dni trafiła do szpitala. Z nieocenioną pomocą przyszła babcia.

Teściowa przychodziła każdego dnia od 6 rano do 23, fizycznie i psychicznie odciążając mnie i mojego męża. Miłość babci jest heroiczna

– napisała autorka nagrania, na którym widać babcię cierpliwie kołyszącą w ramionach wnuczkę.

Internauci rozczuleni zachowaniem teściowej. "Potrzebujemy więcej takich babć"

Pod filmikiem pojawiły się już dwa tysiące komentarzy, a nagranie odtworzono już ponad 1,2 miliona razy. Internauci wyrażali podziw dla teściowej i byli rozczuleni jej zachowaniem. Niektóre z obserwatorek wzięły sobie za cel być taką babcią jak teściowa Lisy.

Chciałabym mieć taką teściową! Masz wielkie szczęście.
Super babcia.
Jak miło zobaczyć pozytywną historię z teściową!
Nie ma nic silniejszego od miłości dziadków.
Dobra robota, babciu!
Potrzebujemy więcej takich babć!
Więcej o: