Pamiętacie Donnę z "Twin Peaks"? Dziś ma 52 lata i przeszła ogromną metamorfozę

Lara Flynn Boyle jako 20-latka grała rolę Donny Hayward w pierwszych dwóch sezonach "Miasteczka Twin Peaks". Niestety pewne uzależnienie sprawiło, że aktorka nie przypomina siebie sprzed lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzięki swojej surrealistycznej fabule i porywającej tajemnicy morderstwa "Miasteczko Twin Peaks" na zawsze zmieniło współczesną telewizję, odkąd po raz pierwszy trafiło na nasze ekrany w latach 90. Stworzony przez Davida Lyncha i Marka Frosta serial zyskał status kultowego, mimo że został zakończony po dwóch sezonach. W 2017 roku platforma telewizyjna Showtime wyemitowała limitowany serial, który miał służyć jako trzeci sezon, z udziałem większości oryginalnej obsady serialu. Niestety, na ogłoszonej liście aktorów biorących udział w przedsięwzięciu nie znalazła się Lara Flynn Boyle, która grała najlepszą przyjaciółkę Laury Palmer, Donnę Hayward. Jak zmieniła się aktorka?

 
Zobacz wideo Laura Palmer z "Twin Peaks" - postać nie do końca fikcyjna?

Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska zdjęła doczepy. Pokazała, jak wyglądają jej włosy

Lara Flynn Boyle gwiazda "Twin Peaks" w pewnym momencie swojej kariery pojawiała się wszędzie

Aktorka urodziła się 24 marca 1970 roku. Rozpoczęła karierę aktorską, gdy była jeszcze nastolatką. Jedną z pierwszych roli, była ta w komedii z 1986 roku "Wolny dzień Ferrisa Buellera". Później przydzielano jej drugoplanowe i gościnne role w telewizyjnych produkcjach np. "Amerika", "Sable" i "Jack and Mike". W 1988 roku udało jej się zdobyć główną rolę w horrorze film "Poltergeist III". Od tego momentu jej kariera nabrała tempa i zaczęła się rozwijać. Największą popularność przyniosła jej rola Donny Hayward w serialu telewizyjnym. Pojawiła się w ok. 50 serialach i filmach, a po ostatnim występnie w 2014 roku zniknęła z przemysłu filmowego i wycofała się z show-biznesu na jakiś czas. Aktorka zdecydowała się na taki krok, po tym, jak tabloidy wciąż komentowały jej wygląd i tworzyły szokujące nagłówki w gazetach. Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2020 roku.

 

Lara Flynn Boyle została ofiarą operacji plastycznych. Jak dzisiaj wygląda?

W latach 2000 Lara Flynn Boyle zaczęła powoli eksperymentować z medycyną estetyczną i w efekcie dzisiaj zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Aktorka słynęła ze swojej szczupłej sylwetki oraz niezwykłej urody z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Gdy na twarzy zaczęły pojawiać się pierwsze oznaki starzenia, gwiazda postanowiła skorzystać z zabiegów z użyciem botoksu i wypełniaczy. Niestety, nie znała umiaru i z czasem jej rysy twarzy uległy całkowitej zmianie. 52-letnia dziś aktorka jednak nigdy nie przyznała się do korzystania z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

 
Więcej o: