W wieku 24 lat miała już piątkę dzieci. Od kiedy skończyła szkołę cały czas była w ciąży

Pewna 30-letnia Amerykanka zaraz po skończeniu szkoły zapragnęła założyć własne rodzinne gniazdo. Odkąd skończyła 17 lat, jej rodzina cały czas się powiększa. Dziś jest dumną mamą 7 dzieci, a swoją historią i codziennymi wydarzeniami z jej życia z bliskimi, chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jessica Skube to 30-letnia amerykańska lifestylowa vlogerka i przede wszystkim — młoda mama. To właśnie przede wszystkim na tym drugim określeniu skupia się jej działalność w mediach społecznościowych. Swój kanał na YouTube zaczęła prowadzić, jako nastoletnia matka, a dziś pomaga jej w tym mąż i 7 dzieci. Jak sama wspomina — jej życie na studiach nie wyglądało, jak to, które wiodły jej rówieśniczki. W pierwszą ciążę zaszła jako zaledwie 17-latka. Jak dziś wygląda jej rodzina

Historia młodej mamy nie od razu wyglądała jak z bajki. Jak poradziła sobie jako samotna matka? 

Mimo że 30-latka po raz pierwszy została mamą w bardzo młodym wieku, dzięki ciężkiej pracy udało jej się z powodzeniem skończyć studia i otrzymała ona swój stopień naukowy. Jessica ujawniła także, że ojciec jej pierwszych dzieci był jej licealną miłością. Ich związek był bardzo burzliwy, dlatego para często rozstawała się i wracała do siebie. Jednak po narodzinach ich ostatniej wspólnej córki, mężczyzna na stałe wycofał się z życia swojej rodziny. 

 

Będąc samotną matką dziecka, Jessica ponownie nawiązała kontakt ze starym przyjacielem, z którym po pewnym czasie zaczęła się spotykać. Krótko po tym, jak ogłosili, że są parą, gwiazda YouTube dowiedziała się, że jest w ciąży. Mimo że była wtedy na świat wkrótce miały przyjść bliźniaki, youtuberka postanowiła rozstać się z partnerem, po tym, gdy przyłapała go z kochanką w swoim domu. Po urodzeniu bliźniąt błagał ją, by przyjęła go z powrotem i pogodzili się, a następnie pobrali w wieku 21 lat.

Para dowiedziała się wtedy, że będzie miała trzecie wspólne dziecko. Ale zaledwie miesiąc przed tym, jak miała urodzić, mężczyzna porzucił ją i ich dzieci.

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna. Wyróżnia ją detal

Prawdziwe szczęście młoda mama znalazła u boku samotnego ojca. Doczekali się potomstwa! 

Jako samotna matka czwórki dzieci i rozwódka, Jessica poznała Chrisa Skube, który również był samotnym ojcem dwóch synów. Para zakochała się w sobie i pobrała, gdy youtuberka miała zaledwie 24 lata. Kilka lat później doczekali się oni pierwszego wspólnego potomka. Dziś Chriss i Jessica wraz z siódemką dzieci tworzy szczęśliwą rodzinę. Małżeństwo niedawno obchodziło swoją siódmą rocznicę ślubu

 

Obecnie ma ponad 399 tys. obserwujących na Instagramie i 1,53 mln na YouTube — co pozwoliło jej zarobić na życie dla swojej rodziny jako gwiazdy mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Hyży uczy synów racjonalnego podejścia do medialnych plotek: Mówią tak, a przecież nie jest to prawdą Wybierz serwis
Więcej o: