9 dni przed ślubem powiedział narzeczonej, że "nie jest na to gotowy". Zostawił ją dla menadżerki

Lider zespołu Pectus podzielił się swoją historią miłosną. Przyznał, że żonę, Monikę, poznał w pracy. Gdy się w niej zakochał, był zaręczony z inną kobietą. Zerwał dla niej zaręczyny na 9 dni przed ślubem. Dziś tworzą zgrane małżeństwo.

W 2005 roku czterej bracia: Maciej, Marek, Mateusz oraz Tomasz założyli zespół Pectus. Ich największe hity, jak "To, co chciałbym ci dać" czy "Barcelona" znają niemal wszyscy. Nie każdy jednak wie, że lider i wokalista zespołu, Tomasz Szczepanik ma za sobą burzliwą historię miłosną. Jakiś czas temu zdecydował się opowiedzieć o niej w wywiadzie.

Zobacz wideo W Polsce brakuje menadżerów? "Jeśli kilka lat pracuję i nie ma efektów, to ta praca jest niepotrzebna"

Poznali się w pracy. Z miłości do niej zerwał zaręczyny i odwołał ślub

Monika Paprocka była menadżerką zespołu. Połączyła ich praca i wspólna pasja do muzyki, lecz gdy rozkwitło pomiędzy nimi uczucie, Tomasz był zaręczony z inną kobietą i planował z nią ślub. Stanął przed trudnym wyborem, gdyż w tym czasie Paprocka była zamężna i wychowywała dwójkę dzieci. Szczepanik postawił wszystko na jedną kartę i wybrał miłość. Na 9 dni przed planowaną uroczystością ślubną, zerwał zaręczyny. Jego decyzja nie była najlepiej przyjęta przez rodzinę. — Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna — wspominał w wywiadzie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Drugi raz zrobiłby to samo. Dziś jest w szczęśliwym związku

Tomasz Szczepanik nie żałuje podjętych kroków. Mówi o tym, że gdyby ponownie miał podjąć tę decyzję, postąpiłby tak samo. W tej trudnej sytuacji chciał być fair wobec swojej byłej partnerki, gdyż uważał, że zasługiwała na to, aby poznać prawdziwy powód rozstania. — Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że ‘nie mogę cię oszukiwać po fakcie’. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie — przyznał. Paprocka rozwiodła się z mężem i dziś wspólnie z Tomaszem tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Wychowują również syna, Stanisława.

Więcej o: