7 sygnałów obecności Anioła Stróża. Świadczą o tym, że masz go przy sobie

Niektórzy wierzą, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który czuwa, jest blisko i zawsze próbuje kierować nas na właściwą drogę. Po czym można poznać jego obecność? Jest kilka subtelnych sygnałów, które na co dzień łatwo przeoczyć.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Część osób wierzy, że ma przy sobie Anioła Stróża, duchowego przewodnika, opiekuna chroniącego od nieszczęścia. Niektórzy twierdzą nawet, że w pewnych codziennych sytuacjach, gdy zwróci się uwagę na pozornie niewiele znaczące szczegóły, można dostrzec oznaki jego obecności. Trzeba jednak pamiętać, by tego typu teksty i wierzenia traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Jak studentki wspominają kolędę? "Bałam się, nie otworzyłam"

7 sygnałów, które świadczą o obecności Anioła Stróża

Znalezione pióro: Piórko, szczególnie takie w kolorze białym, to jeden z najczęstszych symboli Anioła Stróża. Znalezienie go na swojej ścieżce lub w nietypowym miejscu może być sposobem, w jaki Anioł Stróż próbuje okazać swoją obecność.

Anielskie liczby: Zdarza się, że spoglądasz na zegar, a on pokazuje 11:11? Gdy sekwencja liczb 1 pojawia się często, można mówić o cudownych zbiegach okoliczności występujących w życiu. Liczba 1111 świadczy o nowych wiadomościach, nowym kierunku i możliwościach. Może być również sygnałem obecności duchowego przewodnika.

Moneta na drodze: Zwyczajne znalezienie monety również może oznaczać to, że twój anioł jest w pobliżu. Zwiastuje także szczęście w sprawach finansowych lub w związku.

Tęcza bez deszczu: Dostrzegasz tęczę na dworze, choć nie padał deszcz, a może nagle pojawiła się na twojej ścianie lub podłodze za sprawą wpadających promieni słonecznych? Niektórzy wierzą, że jest to błogosławieństwo od Anioła Stróża i znak, że idzie z tobą przez życie.

Odczuwanie nagłej zmiany temperatury: Jest ciepło, a ciebie nagle przyszywa chłód lub odwrotnie? To również może być subtelna oznaka tego, że Anioł Stróż jest blisko.

Obecność w snach: Anioł może również pojawić się w snach. Zwykle jednak są to wyłącznie fragmenty snu, o których bardzo szybko zapomina się tuż po przebudzeniu. 

Słodki zapach: Czujesz nagle słodki zapach o niewiadomym pochodzeniu? Jeśli nie możesz wyraźnie określić jego źródła, jest szansa, że to również sygnał obecności twojego duchowego przewodnika.

Więcej o: