Powiększyła pośladki w Turcji, o mało nie umarła. "Biodro zrobiło się gorące"

BBL (Brazilian Butt Lift) to zabieg, który w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością. Niestety może on wiązać się z niebezpiecznymi konsekwencjami. Jakiś czas temu przekonała się o tym pewna matka dwójki dzieci.
Zobacz wideo Czy Polacy zauważają inflację? "To nie ma o co pytać"

BBL (Brazilian Butt Lift) to zabieg, który polega na pobraniu tłuszczu z innej części organizmu, a następnie przeszczepienia go do pośladków. W ostatnich latach cieszy się sporą popularnością. Jednak coraz częściej mówi się o zagrożeniach z nim związanych. Zdaniem członków stowarzyszenia American Society of Plastic Surgeons BBL to jeden z najniebezpieczniejszych zabiegów chirurgii plastycznej.

"Prawie umarłam"

O tym, jak ryzykowna jest to operacja przekonała się jakiś czas temu Sophie Dewey z Southampton, matka 2 dzieci. Kobieta o swoich doświadczeniach opowiedziała na TikToku. Film obejrzało już ponad milion osób. Na nagraniu Sophie pokazała między innymi swoje zdjęcia. Widzimy na nich, jak wyglądała tuż po zabiegu. Niektóre są naprawdę przerażające. - Prawie umarłam - wyznała kobieta.

Powiększyła pośladki w Turcji, o mało nie umarła. 'Biodro zrobiło się gorące'Powiększyła pośladki w Turcji, o mało nie umarła. 'Biodro zrobiło się gorące' Tiktok screen

Powiększyła pośladki w Turcji, o mało nie umarła. 'Biodro zrobiło się gorące'Powiększyła pośladki w Turcji, o mało nie umarła. 'Biodro zrobiło się gorące' TikTok screen

"Głupia dziewczyna. Więcej tego nie zrobię"

Jak zdradziła Sophie, po zabiegu jej biodro zaczęło robić się gorące. Z kolei na udzie pojawił się czerwony guz. Musiała przejść aż dwa zabiegi. Niestety po pierwszym rozwinęła się u niej sepsa. Lekarze przez dwa tygodnie walczyli o jej życie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a kobieta wróciła do zdrowiaGłupia dziewczyna. Więcej tego nie zrobię - wyznała.  

Nagranie wzbudziło ogromne emocje. Wiele osób oburzył fakt, że matka dwójki małych dzieci w ogóle zdecydowała się na tak ryzykowny zabieg. - Nigdy nie zaryzykowałabym zdrowia, żeby dopasować się do nieustannie zmieniających się trendów - napisała jedna z widzek. 

Więcej o: